Lot et Garonne
33 Resultaten Gevonden &&
Het departement Lot-et-Garonne is een natuurlijk verlengstuk van de Périgord in het Franse zuidwesten. Lot-et-Garonne grenst in het noorden aan de Dordogne, in het oosten aan de Lot en de Tarn-et-Garonne, in het zuiden aan de Gers, in het noordwesten aan de Gironde en in het zuidwesten aan de Landes. De hoofdstad is Agen. Het departement is een gebied met zeer gevarieerde landschappen; zowel vlaktes en heuvelachtige streken, als ‘landes’ en gebieden waar krijtrotsen het uitzicht domineren. Maar het is, dankzij het milde klimaat, tevens de streek met de grootste boomgaarden van Europa.
Vanaf €2.602,00
InformatieVakantiehuis Côte Atlantique
Deze prachtige, tot moderne loft gerestaureerde, oude schuur heeft een sfeervolle goed onderhouden omheinde tuin met onder andere een gazon, twee land..Informatie
Vanaf €2.602,00
Informatie -
Vanaf €852,00
InformatieVilla – MONCAUT
In deze geweldige villa voel je je haast koning te rijk! Je verblijft op een privéterrein van 13 hectare met een prachtig uitzicht over het panoramis..Informatie
Vanaf €852,00
Informatie -
Vanaf €548,00
InformatieVilla – VILLENEUVE-SUR-LOT
Deze prachtige, witte villa is een parel in het landschap van het sfeervolle Pujols op slechts een kilometer afstand van de levendige stad Villeneuve-..Informatie
Vanaf €548,00
Informatie