Lot et Garonne

Pages:
1 2 3next pagelast page

La Bruyere Haute Elevage

La Bruyere Haute Elevage
€3,186.00

La Bruyere Haute Elevage is een prachtige, vrijstaande boerderij midden in de Dordogne. De boerderij is van alle gemakken voorzien. De grote privétuin met terras zorgt ervoor dat u hier ‘s zomers heerlijk kunt zitten en barbecueën. Van binnen is de boerderij met veel charme en moderne faciliteiten uitgerust. Ook kun u genieten van een prachtig uitzicht van weilanden en groepjes bomen. De boerderij ligt op de route van de middeleeuwse stadscentra. De rustige omgeving is ideaal voor wandel- en natuurliefhebbers. Montagnac-sur-Lede ligt in de Lot-et-Garonne. Op 6 km ligt Montflanquin, één van de steden op de route van de middeleeuwse stadscentra. Het Chateau Biron is op 12 km afstand. Parterre: (open keuken(oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV(satelliet), open haard, DVD-speler, stereo-installatie, tuindeuren), toilet, berging) Op de 1e etage: (slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer met badkamer(2x 1-pers. bed, douche, wastafel, toilet, bidet), slaapkamer met badkamer(2x 1-pers. bed, douche, wastafel, toilet, bidet), badkamer(douche, wastafel, toilet, bidet), badkamer(douche, wastafel, toilet, bidet)) Souterrain: (slaapkamer met badkamer(2x 1-pers. bed, douche, wastafel, toilet)) wasdroger, wasmachine, terras(overdekt), tuin(privé), tuinmeubilair, BBQ, parking, zwembad(privé, 10 x 5 m.), speeltoestellen, tafeltennistafel

Vakantiehuis Côte Atlantique

Vakantiehuis Côte Atlantique
€2,602.00

Deze prachtige, tot moderne loft gerestaureerde, oude schuur heeft een sfeervolle goed onderhouden omheinde tuin met onder andere een gazon, twee landelijk gedecoreerde terrassen, waarvan er één op een soort overdekte binnenplaats ligt en het andere aan het zwembad. Op beide terrassen zijn een houten eettafel met stoelen aanwezig. Je hebt de beschikking over het fraaie, verwarmbare privézwembad (10 x 5 m). Tevens is er voldoende gietijzeren tuinmeubilair met kussens en een barbecue aanwezig. Voor de kinderen is er veel speelruimte. Bij de renovatie van deze landelijk gelegen loft zijn de oorspronkelijke elementen zoals de authentieke stenen muren en balkenstructuur behouden gebleven. Deze geven een prachtig contrast met de moderne decoratie. De loft bevindt zich in een prachtige natuur tussen de weilanden en bossen. In de buurt liggen verschillende pittoreske middeleeuwse dorpjes. Voor de golfliefhebbers ligt er op 1,2 km afstand van het landhuis de prachtige 18 holes golfbaan. De grotere steden Agen op 20 km,(met een waterpark) en Villeneuve-Sur-Lot op 10 km zijn zeker een bezoekje waard. Tevens vind je in de omgeving de bekende wijnstreken zoals Bergerac, Cahors en Bordeaux. Parterre: (keuken(oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV, open haard, DVD-speler), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche, 2x wastafel), toilet, bijkeuken(wasdroger, wasmachine)) Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed), badkamer(douche, 2x wastafel, toilet)) terras, tuin(omheind), BBQ, zwembad(privé, 10 x 5 m.)

La Dameà l'Hermine entre de Dordogne et Lot et Garonne

€1,637.00

Kom tot rust in de Dordogne in deze statige, romantische en sfeervolle burgemeestersvilla uit 1860. In de zeer rustige en idyllisch gelegen parktuin van 2,5 hectare met eeuwenoude bomen geniet u van een prachtig uitzicht over glooiende velden. In de tuin rondom het huis is volop zon, maar er is ook genoeg schaduw onder de bomen. Er is een luxueus en zeer royaal zwembad met beschutte ligging binnen de muren van een oude ruïne. Helemaal romantisch is het zwemmen onder de sterren in een helder verlicht bad! Binnen en buiten proeft u sfeer van een rijk verleden. Het vakantiehuis is authentiek en beschikt over talrijke bijzonderheden zoals een fantastische eetzaal met kapel en gebrandschilderde ramen en een supergezellige woonkeuken met houtkachel en een fornuis met meerdere ovens voor heel veel kookplezier. Alle vertrekken zijn zeer smaakvol ingericht, vaak met antiek en imposante kroonluchters, maar zijn niettemin van alle moderne gemakken voorzien. In de kapel staat een elektrische piano en de woonkamer heeft een breedbeeld-TV met DVD-speler. Door de unieke sfeer is het huis ook zeer geschikt voor retraites en andere groepsbijeenkomsten. PS: Kijk ook naar de voordelige laagseizoenaanbiedingen!

€1,637.00

Kom tot rust in de Dordogne in deze statige, romantische en sfeervolle burgemeestersvilla uit 1860. In de zeer rustige en idyllisch gelegen parktuin van 2,5 hectare met eeuwenoude bomen geniet u van een prachtig uitzicht over glooiende velden. In de tuin rondom het huis is volop zon, maar er is ook genoeg schaduw onder de bomen. Er is een luxueus en zeer royaal zwembad met beschutte ligging binnen de muren van een oude ruïne. Helemaal romantisch is het zwemmen onder de sterren in een helder verlicht bad! Binnen en buiten proeft u sfeer van een rijk verleden. Het vakantiehuis is authentiek en beschikt over talrijke bijzonderheden zoals een fantastische eetzaal met kapel en gebrandschilderde ramen en een supergezellige woonkeuken met houtkachel en een fornuis met meerdere ovens voor heel veel kookplezier. Alle vertrekken zijn zeer smaakvol ingericht, vaak met antiek en imposante kroonluchters, maar zijn niettemin van alle moderne gemakken voorzien. In de kapel staat een elektrische piano en de woonkamer heeft een breedbeeld-TV met DVD-speler. Door de unieke sfeer is het huis ook zeer geschikt voor retraites en andere groepsbijeenkomsten. PS: Kijk ook naar de voordelige laagseizoenaanbiedingen! Parterre: (hal(koel-/vriescombinatie), zitkamer(TV, open haard, DVD-speler, CD-speler, stereo-installatie), eetkamer, woonkeuken(kachel, fornuis(4 kookplaten), 2x oven, magnetron, afwasmachine), badkamer(douche, wastafel), studeerkamer(2-pers. slaapbank), toilet) Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed of 2×1 pers. Bedden), slaapkamer(2x 2-pers. bed of 2×1 pers. Bedden), slaapkamer(2-pers. bed of 2×1 pers. Bedden), badkamer(bad met douche, wastafel, toilet), badkamer(bad met douche, wastafel, toilet), overloop(wasmachine)) tuindeuren, balkon, verwarming, terras, tuin, tuinmeubilair, BBQ, zwembad(privé, 10 x 5 m., geopend van Mei t/m Sep), tafeltennistafel

California

California
€1,488.00

Gerenoveerde, 400 jaar oude boerderij met verwarmbaar privé (zout water) zwembad (4 x 10 m). Vanuit het huis heb je uitzicht over de vallei. Heel gezellig en ruim huis om met kinderen te verblijven in een rustige en mooie omgeving. De tuin bestaat uit een grasveld, verschillende soorten bomen en twee terrassen. Deze boerderij ligt op 1 km van het kleine dorpje Saint-Sernin-de-Duras, 5 km van het middeleeuwse plaatsje Duras met haar winkels, wekelijkse markt, cafés en restaurants en ongeveer 30 km ten zuiden van de wijn-en tabaksstad Bergerac. Talrijke rivieren doorkruisen het departement Lot-et-Garonne, bijvoorbeeld de Lot, de Garonne, de Baïse en het Canal des Deux Mers. De Aquitaine, met het bekende departement de Dordogne, is van oudsher een vakantiebestemming met veel natuurschoon, een aangenaam klimaat en goede keuken. Een bezoek aan Brest, Vannes, Quimper en Concarneau is de moeite waard. Parterre: (keuken(magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV, open haard, CD-speler), toilet) Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(ligbad, wastafel, toilet), badkamer(douche, wastafel)) Op de 2e etage: (slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(douche, toilet)) speelkamer, wasmachine, terras, tuin, tuinmeubilair, BBQ, zwembad(privé, verwarmd, 10 x 4 m.), kinderbed, kinderstoel

Maison de vacances – BEAUVILLE

Maison de vacances - BEAUVILLE
€1,309.00

Fantastisch gelegen, vrijstaand vakantiehuis, net buiten Beauville in het heuvelachtige Franse landschap. Het interieur is uiterst verzorgd en landelijk. De dikke stenen muren zorgen ervoor dat het lekker koel blijft in de zomer en de originele wasbak en balkenplafonds doen oude tijden herleven. De vroegere hooizolder van de dependance is volledig omgebouwd tot recreatieruimte met tafeltennistafel en fitnessruimte. De oude voederbakken doen nu dienst als kinderbedden! De kinderen kunnen heerlijk ravotten in de glooiende tuin (2000m²) of een potje jeu-de-boules spelen terwijl je met een "vin" in de hand toekijkt vanaf het terras met BBQ. Voor een verfrissende duik biedt het privézwembad uitkomst! In de omgeving van Beauville (7 km) vindt je diverse meertjes waar je kan zwemmen en kanovaren. In het dorp is een tennisbaan, bakker en restaurant. Bezoek eens de middeleeuwse stadjes Monflanquin (40 km) met zijn bastide en Penne-d’Agenais (25 km). In de oude stad Agen (25 km) is ook van alles te ontdekken. Via de Pont-Canal bereik je de binnenstad met gezellig centrum om te winkelen en het Musée des Beaux Arts. Ook hier een grote supermarkt, een golfbaan en het attractiepark Walibi. Parterre: (woonkamer(TV, DVD-speler, stereo-installatie), open keuken(oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, douche, toilet)) Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed of 2×1 pers. Bedden), slaapkamer(2-pers. bed of 2×1 pers. Bedden), slaapkamer(2-pers. bed of 2×1 pers. Bedden), badkamer(douche), toilet) Gastenverblijf Parterre: (slaapkamer(2-pers. bed of 2×1 pers. Bedden, TV), badkamer(douche, toilet), recreatieruimte) fitnessruimte, wasmachine, terras, tuin, tuinmeubilair, BBQ, zwembad(privé, 10 x 5 m.), jeu de boules baan, kinderbed, kinderstoel

Maison de vacances – PARDAILLAN

Maison de vacances - PARDAILLAN
€1,259.00

Je verblijft in dit prachtige vakantiehuis, op de grens van de departementen Lot-et-Garonne en Dordogne, op een heuvel in een klein dorpje, naast een schilderachtig kerkje. Een uitgesproken plek voor rustzoekers! Net en verzorgd interieur met opvallend kleurrijke slaapkamers. Mooie tegelpartijen in de badkamers en een geheel verzorgde keuken maken de woning tot een waar genot om in te verblijven. Bij het huis hoort een zonnige tuin met een groot grasveld waar de kinderen lekker kunnen voetballen of een partijtje cricket spelen. De nodige schaduw op het terras met BBQ ,maar de beste verkoeling vindt je bij het omheinde privézwembad. Bakker en dagelijkse boodschappen in Allemans-sur-Dropt (5 km). Restaurant, supermarkt, bank en postkantoor in Duras (10 km). Het landschap is erg geschikt voor mooie fietstochtjes langs de vele wijngaarden naar het prachtige Château de Duras of naar het dorpje Allemans-sur-Dropt. Bezoek hier de mooie Romaanse kerk of maak een kanotocht op het riviertje de Dropt. Breng zeker een bezoek aan het fraaie kasteel van Bridoire (31 km) en het Château de Monbazillac (36 km) met zijn uitgestrekte wijngaarden en uitzicht op de gezellige stad Bergerac (43 km). Parterre: (hal, keuken(koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV, open haard, DVD-speler, stereo-installatie), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed of 2×1 pers. Bedden), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(massagedouche, toilet), toilet, tuindeuren) garage, wasmachine, verwarming, terras, tuin, tuinmeubilair, BBQ, zwembad(privé, omheind, 10 x 5 m., geopend van Apr t/m 1/2 Sep), speeltoestellen, kinderbed

Maison de vacances – CUQ

Maison de vacances - CUQ
€1,056.00

Schitterend gerestaureerde en gerenoveerde boerderij uit de 16e eeuw, met een voor de streek zo karakteristieke duiventoren. Zeer compleet en verzorgd interieur. De woonkamer is licht en ruim met een luie zithoek en een gezellige schouw. Boven een leuke vide met zithoek, boekenkast en spelletjes voor een ouderwets avondje mens-erger-je-nieten. Het vakantiehuis is prachtig vrij gelegen en biedt een panoramisch uitzicht over het licht heuvelachtige landschap. Je beschikt over een groot eigen terrein (6000 m²) met schitterend uitzicht. Grastuin rondom met heerlijk zwembad en terras. Tegen het huis tevens een overdekt terras met BBQ voor de speklapjes! Boodschappen in Astaffort (5 km). Talloze zwemmeren in de nabijheid zoals bij Goulens (4 km) en bij Layrac (8 km). De kinderen doe je een plezier met een bezoek aan Walibi, het waterpretpark bij Agen (17 km). De situering vlakbij de Garonne-rivier (10 km) staat borg voor tal van interessante uitstapjes. Neem de bastide Layrac (8 km), het kasteel van Flamarens (10 km), het middeleeuwse Lectoure (24 km), La Romieu (20 km) en op een half uurtje rijden (32 km) het mooie Nérac met het Château van Henri IV. Parterre: (woonkamer(TV(Internationale zender(s), Geen Nederlandse zender(s)), DVD-speler), keuken(bar, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koelkast), slaapkamer(2-pers. bed, balkon of terras), badkamer(bad of douche), toilet, bijkeuken(wasdroger, wasmachine)) Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed of 2×1 pers. Bedden), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed of 2×1 pers. Bedden, douche, toilet), badkamer(douche, toilet), vide) verwarming(vloerverwarming), terras(overdekt), tuin(privé), tuinmeubilair, BBQ, zwembad(privé, geopend van 1/2 Apr t/m 1/2 Okt)

La Croix Blanche

La Croix Blanche
€1,051.00

Andante 8P

Andante 8P
€1,026.00

In deze knusse en comfortabele vakantiewoning, kan je helemaal tot rust komen en lekker genieten van je vakantie. De boerderij staat op een domein van 1,3 hectare. Het is compleet omheind en je hebt een prachtig weids uitzicht over de omgeving. Je hebt de beschikking over een zwembad. Ook voor de actieve gasten is er genoeg te doen, er is een tafeltennistafel, en een volleybalnet . De boerderij bestaat uit twee huizen, waarvan de ene wordt bewoond door de Nederlandse eigenaar. Hij respecteert je privacy, waardoor je weinig met hem van doen zal hebben. Houd je meer van cultuur dan hoef je niet stil te zitten. Het prachtige Bergerac ligt op 30 minuten afstand. Op slechts 10 km liggen de grotere steden zoals Montflanquin en Villeréal, waar je gezellige restaurants, cafés en winkels vindt. Deze streek is nog niet door de grote massa ontdekt en biedt veel rust, vrijheid en ruimte. Je verblijft hier op het echte Franse platteland, waar de bewoners bijzonder vriendelijk en behulpzaam zijn. Parterre: (woonkamer(kachel(hout), DVD-speler, CD-speler), keuken(fornuis(4 kookplaten), koffiezetapparaat(filtermaling, pads), 2x oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2x 1-pers. bed, 2-pers. bed, 2-pers. slaapbank), badkamer(ligbad, wastafel, toilet, wasmachine), badkamer(douche, wastafel, toilet)) Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed of 2×1 pers. Bedden), slaapkamer(2-pers. bed of 2×1 pers. Bedden)) verwarming(elektrisch, hout), terras(privé), tuin(gedeeld met eigenaar, omheind), tuinmeubilair, BBQ, parking, zwembad(gedeeld met eigenaar, 10 x 5 m., geopend van Apr t/m Okt), speeltoestellen, tafeltennistafel, kinderbed, kinderstoel

Maison de vacances – BOURG-DE-VISA

Maison de vacances - BOURG-DE-VISA
€988.00

Drie kernwoorden: rust, ruimte en privacy. Dat vind je bij dit prachtige landhuis dat dateert uit de 18e eeuw! Het bestaat uit een hoofddeel en aanbouw, compleet gerenoveerd en aangepast aan de moderne tijd. De houten vloeren, de oude, bewaard gebleven details en de mix van antieke en moderne meubelen zorgen voor een goede sfeer. Geniet van de mooie omgeving, de grote grastuin en het privé-zwembad. Op het ruime, half-overdekte terras met picknicktafel en barbecue, kun je na afloop van een boeiende dag gaan genieten van een culinair avondje. De kinderen hoeven zich met de aanwezige schommel, zandbak en speelhuisje niet te vervelen! Verse boodschappen koop je op de lokale markt of bij de bakker en supermarkt in Bourg-de-Visa (7 km). Door de gunstige ligging van het vakantieadres in de Tarn-et-Garonne, vlakbij de grens met de Lot-et-Garonne, Dordogne en de Lot kan je alle kanten uit. De regio is een aaneenschakeling van pittoreske dorpjes en historische bezienswaardigheden. Vier grote recreatiemeren met talloze faciliteiten berijd je in een half uurtje: het zijn die van Moissac, Molières, Lafrançaise en Penne-d’Agenais, stuk voor stuk trouwens ook erg leuke, bezienswaardige stadjes. NB Bij verblijf langer dan 1 week is een wekelijkse schoonmaak inbegrepen Parterre: (woonkamer(TV(Internationale zender(s), Geen Nederlandse zender(s)), open haard, DVD-speler, stereo-installatie), woonkeuken(magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(bad met douche), toilet) Op de 1e etage: (slaapkamer, slaapkamer(3x 1-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed, wastafel), badkamer(douche, toilet), wasmachine) Poolhouse: vide(2-pers. bed, toilet), terras(overdekt), tuin, tuinmeubilair, BBQ, zwembad(privé, 12 x 6 m., geopend van Jun t/m 1/2 Sep), zandbak, speeltoestellen, kinderbed, kinderstoel

Maison de vacances – CAUDECOSTE

Maison de vacances - CAUDECOSTE
€853.00

Je verblijft in deze unieke, vrijstaande vakantiewoning op een terrein van maar liefst 2500m², in het rustige plaatsje Caudecoste. Het interieur van uw vakantiehuis is comfortabel en verzorgd. Woonkamer met fijne zithoek rond de open haard en de fraaie balkenplafonds zijn erg gezellig. De slaapkamers zijn ruim en licht. In de serre met zithoek kan je ‘s morgens een prima ontbijtje eten. De ideale thuisbasis om ontspannen de omgeving te ontdekken. De grote tuin is gedeeltelijk omheind en heeft twee heerlijke terrassen. Het eerste terras ligt rond uw privézwembad met ligbedden en een poolhouse. Het tweede terras (overdekt) met tuinmeubilair is een heerlijke plek uit de warme zon met een gezellige BBQ voor het diner. Bakker, dagelijkse boodschappen en postkantoor in Caudecoste (3 km). Hier vindt je ook een tennisbaan en recreatiegebied. Restaurant in Dunes (5 km). Paardrijden of zwemmen in Layrac (5 km). Grote supermarkt bij Agen (15 km). Je bent binnen korte tijd in de middeleeuwse stad Agen of het bastidestadje Valence (17 km). Agen is een leuke stad om te winkelen of een stukje cultuur te ontdekken. Sla een balletje af op de golfbaan bij Bon Encontre (13 km). Parterre: (keuken(koffiezetapparaat, oven, magnetron, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV, DVD-speler, stereo-installatie), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed of 2×1 pers. Bedden), badkamer(douche), toilet, tuindeuren) Poolhouse: (toilet, douche) vide, wasdroger, wasmachine, verwarming(elektrisch), terras, terras(overdekt), tuin(deels omheind), tuinmeubilair, BBQ, zwembad(privé, 11 x 5 m., geopend van Mei t/m 1/2 Okt), speeltoestellen

Villa – MONCAUT

Villa - MONCAUT
€852.00

In deze geweldige villa voel je je haast koning te rijk! Je verblijft op een privéterrein van 13 hectare met een prachtig uitzicht over het panoramische, glooiende landschap. De vakantiewoning is bijzonder stijlvol en verzorgd ingericht. Kijk eens naar de koninklijke open haard in de grote eetkamer! De balkenplafonds en kroonluchters dragen ook bij aan de karakteristieke sfeer van het huis. Bij de mooie villa hoort een grote grastuin met lavendel, bloemen en plekjes in de schaduw. Picknicken in eigen bos, tafeltennissen en badminton spelen of van de zon genieten bij het prachtige privézwembad. Natuurlijk is er het terras met BBQ om de dag af te sluiten. Dit alles met een uniek uitzicht over de Franse groene velden. Dagelijkse boodschappen in Sainte-Colombe (3 km). Bakker, restaurant en grote supermarkt in Roquefort (10 km). De gezellige stad Agen is vlakbij (15 km) en erg geschikt om lekker te winkelen of een museum te bezoeken. Het middeleeuwse Nérac (15 km) met zijn charme oude huizen, de rivier de Baïse en de gotische brug zijn zeker een kijk waard. Paardrijden, kanovaren, een klimparcours door de bomen of paintballen in het bos in Barbaste (20 km). Parterre: (woonkamer(TV, DVD-speler, stereo-installatie), woonkeuken(open haard, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed), toilet, bijkeuken(koel-/vriescombinatie), tuindeuren) Op de 1e etage: (slaapkamer(3x 1-pers. bed), slaapkamer met badkamer(bad met douche, toilet), slaapkamer met badkamer(douche, toilet), badkamer(bad of douche, toilet)) hal, wasdroger, wasmachine, verwarming, terras, tuin, tuinmeubilair, BBQ, zwembad(privé, 10 x 5 m., geopend van 1/2 Apr t/m 1/2 Okt), tafeltennistafel, kinderbed

Maison de vacances – TAYRAC

Maison de vacances - TAYRAC
€753.00

Klasse vakantiehuis op een perfecte locatie bij Tayrac. Heerlijk rustig gelegen in het Franse landschap tussen Agen en Moissac. De ideale plek voor een ontspannen vakantie! Het vrijstaande vakantiehuis is comfortabel en met smaak ingericht. Let eens op de fraaie plavuizen, natuurstenen binnenmuren en de balkenplafonds die zorgen voor een authentieke sfeer. In de woonkamer een mooie open haard en een lange zittafel. Er is genoeg ruimte voor een grote groep of meerdere gezinnen. Voor het huis ligt een terras met panoramisch uitzicht over de glooiende omgeving en de keurige tuin met speelgazon en speeltoestellen. Hier ligt ook het omheinde privézwembad met zonneterras, geflankeerd door het poolhouse met een tafeltennistafel, tafelvoetbal en een ruim overdekt terras met grote tuintafel. Een perfect plekje om gezamenlijk de dag te besluiten met een zomerse maaltijd van de BBQ. Dagelijkse boodschappen in Puymirol (4 km); supermarkt in Agen (19 km). In de omgeving kan je kanoën op de rivier de Lot (verhuur Layrac, 17 km), of golfen bij Auvillar (15 km). Voor cultuur kan je een bezoek brengen aan het beroemde 12e eeuwse klooster in Moissac (27 km) of de grotten van Fontirou (19 km). Parterre: (woonkamer(TV(Internationale zender(s), Geen Nederlandse zender(s)), open haard, stereo-installatie, bar), keuken(koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed of 2×1 pers. Bedden), badkamer(bad met douche), badkamer(douche), toilet, toilet, berging(wasdroger, wasmachine)) Op de 1e etage: (slaapkamer(5x 1-pers. bed), toilet) Poolhouse: (toilet, koelkast, douche, terras(overdekt), BBQ, tafeltennistafel, tafelvoetbal) verwarming(elektrisch), terras, tuin, tuinmeubilair, zwembad(privé, 10 x 5 m., geopend van Apr t/m Okt), speeltoestellen, glijbaan, kinderstoel

Maison de vacances – PUYMICLAN

Maison de vacances - PUYMICLAN
€750.00

Een klassieke Franse vakantiewoning. De woning ligt heerlijk rustig en privé tussen de maïs- en zonnebloemvelden en het mooie natuurlandschap bij het dorpje Puymiclan in de Lot-et-Garonne. Ooit was dit vakantiehuis een grote schuur. Met veel zorg en liefde is het voorste deel omgetoverd in een fraai vakantiehuis. Het achterste deel is niet in gebruik. Het interieur is met smaak gedecoreerd en zeer comfortabel. Er zijn veel authentieke details terug te vinden. Bij het huis een groot terrein van ca. 2.000 m² met een grastuin en jeu-de-boulesbaan waar de kinderen zich uitstekend zullen vermaken. Voor het huis ligt het omheinde privézwembad met ligbedden. Bij het zwembad ook een deels overdekt terras met tuinmeubilair en stenen BBQ waar het ‘s avonds heerlijk toeven is. Een tennisbaan en bakker vindt je in Gontaud-de-Nougaret (8 km). Er is een supermarkt in Marmande (12 km). Recreatiemeer bij Matelis (16 km) waar je onder andere kan zeilen en surfen. In de omgeving zijn veel bastide- en vestigingsstadjes zoals Miramont-de-Guyenne (13 km) en Saint-Pastour (36 km). Golfbanen bij Tombeboeuf (12 km) en Casteljaloux (36 km). Attractiepark Walibi in Agen (57 km). Parterre: (woonkamer(TV, open haard), open keuken(koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed of 2×1 pers. Bedden), badkamer(bad met douche), toilet) Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed of 2×1 pers. Bedden), badkamer(douche), toilet, vide) garage, wasmachine, verwarming(vloerverwarming), terras(overdekt), tuin, tuinmeubilair, BBQ, zwembad(privé, omheind, 10 x 5 m., geopend van Mei t/m Okt), jeu de boules baan, kinderbed

Andante 4P

Andante 4P
€710.00

Landelijk gelegen, karakteristieke boerderij op groot domein met zwembad (10 x 5 m). Het huis is knus en gezellig, met een sfeervol terras onder de wijnranken. De inrichting is eenvoudig, maar alles is heel proper en goed onderhouden. Het zwembad heeft zicht op de glooiende velden. De tuin bestaat voornamelijk uit een groot gazon met bomen. In de tuin vindt u een jeu-de-boulesbaan en een tafeltennistafel. Tevens is er een net voor volleybal en badminton. Deze boerderij ligt op 30 minuten ten zuiden van Bergerac, op een domein van 1,3 hectare op slechts 1 km van het dorpje Saint-Vivien, dat deel uitmaakt van de commune Saint-Eutrope-de-Born. Op slechts 10 km liggen de grotere steden zoals Montflanquin en Villeréal met gezellige restaurants, cafés en winkels. In een van de nabij gelegen middeleeuwse stadjes, zoals Cancon, Monpazier, Monflanquin, Villeréal of Issigeac is elke dag wel een markt met regionale producten, of brocante en antiekmarkt. De Aquitaine, met het bekende departement de Dordogne, is van oudsher een vakantiebestemming met veel natuurschoon, een aangenaam klimaat en goede keuken. Een bezoek aan Bergerac, Bordeaux, Sarlat is zeker de moeite waard. Parterre: (keuken(fornuis(4 kookplaten), koffiezetapparaat(filtermaling, pads), 2x oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(kachel(hout), DVD-speler, CD-speler), badkamer(ligbad, wastafel, toilet, wasmachine)) Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed of 2×1 pers. Bedden), slaapkamer(2-pers. bed of 2×1 pers. Bedden)) verwarming(elektrisch, hout), terras(privé), tuin(gedeeld met eigenaar, omheind), tuinmeubilair, BBQ, parking, zwembad(gedeeld met eigenaar, 10 x 5 m., geopend van Apr t/m Okt), speeltoestellen, tafeltennistafel, kinderbed, kinderstoel

Maison de vacances – LOUGRATTE

Maison de vacances - LOUGRATTE
€699.00

Tussen de prachtige valleien van de rivieren de Lot en de Dordogne, ligt dit mooie vakantiehuis aan de rand van het dorpje Lougratte. Geheel gelijkvloers en vrijstaand vakantiehuis met een moderne en zeer comfortabele inrichting. De keuken is ruim en van alle gemakken voorzien, een waar genot voor iedere chef-kok. De slaapkamers zijn licht en kleurrijk. Rondom het huis een tuin van ruim 2.500 m2! Hier kunnen de kinderen voetballen of tafeltennissen. Als je ‘s morgens wakker wordt eet je een ontbijtje op het terras en kijk je uit over de prachtige, glooiende omgeving. Verkoeling in het privézwembad en in de avond een speklapje op de BBQ. Restaurant, bakker, postkantoor en dagelijkse boodschappen in Lougratte op 1 kilometer. Hier ook een zwemmeer met waterfietsen, glijbanen en een speeltuin voor de kleintjes. Verscholen tussen de groene heuvels van de vallei van de rivier de Lot, ligt Villeneuve-sur-Lot (25 km), een bastide met een abdij uit de 11e eeuw. Iedere zondag is er de markt van Monflanquin (15 km) waar je heerlijke, plaatselijke pruimen kan kopen. Wat dacht je van een dagje Agen (57 km)? Een gezellige, oude stad met winkels en terrasjes en het attractiepark Walibi. Parterre: (woonkamer(TV, DVD-speler, stereo-installatie), open keuken(koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed of 2×1 pers. Bedden), slaapkamer(2-pers. bed of 2×1 pers. Bedden), badkamer(douche), toilet, tuindeuren) wasmachine, verwarming, terras, tuin(privé), tuinmeubilair, BBQ, zwembad(privé, 10 x 5 m., geopend van Apr t/m Okt), tafeltennistafel

Presbytère de St-Nazaire

Presbytère de St-Nazaire
€683.00

Op dit domein staan twee authentieke, prachtig gerestaureerde Franse woonhuizen: "Au Paradis" en "La Dame Blanche". Volledig omgeven door weelderige tuinen, met aanpalende boomgaard en privézwembad kun je genieten van een onvergetelijke vakantie. "La Dame Blanche" is buiten het hoogseizoen ook apart te huur. "Au Paradis", een elegante Presbiterie in Périgordstijl, dateert uit de 14e eeuw en is een van de oudste huizen in de regio. Met z’n combinatie van steen en houtwerk is het een typisch voorbeeld van de lokale architecturale stijl. Ondanks een grondige renovatie, werden alle originele elementen, eiken balken, natuursteen behouden. Meer nog, ze zijn exact hetzelfde gebleven als toen het huis werd gebouwd. "La Dame Blanche" de nieuwere Presbiterie is genoemd naar de kerkuil die naar verluidt huist in de nok van het dak. La Dame Blanche dateert uit 1769 en werd gebouwd in de traditionele stijl van de Périgord. Het huis werd zorgvuldig en smaakvol gerenoveerd waarbij bijna alle oorspronkelijke elementen werden behouden. In dit huis is er plaats aan tafel voor 12 mensen. Parterre: (woonkamer(TV(digital), CD-speler), eetkamer, keuken(fornuis(4 kookplaten), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, wasmachine), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer met badkamer(2-pers.king size bed, douche, wastafel, toilet, bidet), badkamer(bad of douche, wastafel, toilet, bidet), toilet) Gastenverblijf Parterre: (woonkeuken(fornuis(4 kookplaten), magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, wasdroger, wasmachine), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(bad met douche, wastafel, bidet), badkamer(douche, toilet)) verwarming(elektrisch), terras(privé), tuin(privé), tuinmeubilair, BBQ, BBQ, parking, zwembad(privé, 9 x 5 m., geopend van Jun t/m Sep), fietsen beschikbaar, kinderbed, kinderstoel

Pages:
1 2 3next pagelast page