Lot et Garonne

Pages:
first pageprev page1 2 3next pagelast page

La Bruyère Haute La Petite Maison

€649.00

Mooie, typische woning op de route van de middeleeuwse stadscentra. Dit vrijstaande, ruime huis is met veel charme ingericht. U kunt er op het mooie terras genieten van het prachtige uitzicht over de cipres- en lavendelvelden. Het huis bevindt zich in de Lot-et-Garonne, op 15 km van de Dordogne. Zeker te bezoeken is Monflonquin, gelegen op 6 km en één van de steden op de route van de middeleeuwse stadscentra. Op 12 km hebt u het chateau "Biron", dat ook de moeite waard is om te ontdekken. Kortom, een goed gelegen, aangenaam huis, omringd door mooie natuur. Parterre: (keuken(oven, magnetron, afwasmachine, vriezer), woon/eetkamer(TV, open haard), slaapkamer met badkamer(2x 1-pers. bed, bad met douche, wastafel, toilet, bidet), toilet, bijkeuken(vriezer, wasdroger, wasmachine)) Op de 1e etage: (galerij slaapkamer(2x 1-pers. bed)) toilet, verwarming(CV), terras, tuin, tuinmeubilair, tafeltennistafel

Maison de vacances – ST FRONT SUR LEMANCE

Maison de vacances - ST FRONT SUR LEMANCE
€633.00

Een echt warm gevoel, dat krijg je van binnen als je dit huis binnenkomt. Door de inrichting (onder meer een comfortabele zithoek en traditioneel balkenplafond) zal je je meteen op je gemak voelen. In de tuin heb je alle ruimte om te ontspannen. Je kunt heerlijk afkoelen in het gedeelde zwembad. In frissere periodes kan het zwembad overdekt worden, zodat de warmte behouden blijft. De eigenares van het vakantiehuis is een expert op het gebied van Thaise en traditionele massage. De vakantiewoning ligt vier kilometer van Sauveterre-la-Lémance (5 km), een gemoedelijk dorpje. Je bevindt je hier op het snijpunt van drie departementen, de Lot, de Dordogne en de Lot-et-Garonne, en daardoor in een zeer veelzijdig gebied. Het kasteel van Bonaguil (5 km) en het bastidestadje (met eveneens een indrukwekkend château) Biron (18 km) zijn eenvoudig te bereiken. Een aanrader! Ook zeer de moeite waard is een bezoekje aan de pareltjes bij de Dordogne, zoals het schilderachtige Beynac-et-Cazenac (47 km), La Roque-Gageac (47 km) en het middeleeuwse Domme (46 km). Onder het marktplein vind je onder meer bizonresten uit de prehistorie. Ook Belvès (32 km) heeft de bezoeker veel te bieden. Woonkamer(TV, DVD-speler, stereo-installatie), open keuken(koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed, 2-pers. bed), badkamer(ligbad, 2x wastafel, toilet, wasmachine), badkamer(douche, toilet), toilet, open haard, verwarming, terras, tuin, tuinmeubilair, BBQ, zwembad(gedeeld met andere gasten, 11 x 5 m., geopend van Jun t/m Sep)

Maison de vacances – BLANQUEFORT-SUR-BRIOLANCE

Maison de vacances - BLANQUEFORT-SUR-BRIOLANCE
€585.00

Treed letterlijk in de voetsporen van Napoleon, in zijn voormalige landhuis in Blanquefort-sur-Briolance (8 km met de auto; 4 km hemelsbreed). Vanuit dit huis heb je een prachtig uitzicht over de beboste heuvels. Het is genieten geblazen bij het privézwembad, met zonneterras. Hier vind je ook een stenen barbecue. Binnenshuis is er een open haard (inclusief hout) en een grote met fitnessapparaat, wasmachine en vriezer. Het gebied rond je vakantiehuis is heuvelachtig en zeer bosrijk zodat het uitermate geschikt is voor mooie wandelingen of fietstochtjes direct vanuit huis (zes (één kinderfiets) fietsen aanwezig). Ook is het hier culinair gezien goed toeven. Het gebied staat bekend om de walnoten, truffels en natuurlijk de foie gras. Ook voor cultuurliefhebbers is hier veel te beleven. Wat dacht je van het imposante kasteel Château de Bonaguil (14 km), of het mooie bastidestadje Monpazier (13 km)? Hier vind je een mooi arcadeplein. In Belvès (23 km) vind je onder de markthal ondergrondse kerkers die hoogstwaarschijnlijk dienst deden als holwoningen. Ook Monflanquin (33 km) is het bezoeken meer dan waard. Voor de kinderen is er een leuk waterpretpark bij Le Bugue (41 km). Tussenetage: (ingang(via buitentrap), woonkamer(TV(Internationale zender(s), Geen Nederlandse zender(s)), open haard, DVD-speler), keuken(koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), toilet) Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 2-pers. bed), badkamer(ligbad), toilet) Souterrain: (slaapkamer(1-pers. bed, 2-pers. bed), badkamer(douche), toilet, vriezer, wasmachine, tuindeuren, fitnesstoestellen) buitenkeuken, terras(privé, overdekt), tuin(privé), tuinmeubilair, BBQ, zwembad(privé, omheind, 12 x 6 m., geopend van 1/2 Apr t/m 1/2 Okt), zandbak, speeltoestellen, tafeltennistafel, fietsen beschikbaar

Villa – VILLENEUVE-SUR-LOT

Villa - VILLENEUVE-SUR-LOT
€548.00

Deze prachtige, witte villa is een parel in het landschap van het sfeervolle Pujols op slechts een kilometer afstand van de levendige stad Villeneuve-sur-Lot. De villa is smaakvol ingericht met oog voor comfort: woonkamer met zithoek en openslaande deuren naar het terras zodat je tijdens het ontbijtvan het uitzicht kan genieten. Er is genoeg ruimte voor een grotere groep of bijvoorbeeld twee gezinnen. De villa staat op een enorm eigen terrein van circa 2500 m² met veel privacy en een schitterend uitzicht op de beboste omgeving. Er staan meerdere terrassen rondom de woning met een groene tuin op het zuiden. Via de brede, natuurlijke trap kom je bij het privézwembad. Tennisbaan, supermarkt en bakker in Villeneuve-sur-Lot (1 km). In de omgeving van het huis de vestigingssteden Saint-Pastour (15 km), Monclar (18 km) en Laparade (24 km). Recreatiemeren bij Le Temple-sur-Lot (15 km) waar je kan zeilen en surfen. Langs de rivier de Lot is een fietsroute uitgestippeld tot aan Fumel (27 km). Ga een dagje naar attractiepark Walibi in de middeleeuwse stad Agen (29 km) om de kinderen te verwennen. Ook een leuke stad om te winkelen of cultuur te ontdekken. Parterre: (woonkamer(TV(Nederlandse zender(s)), DVD-speler, stereo-installatie), keuken(koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche, toilet), badkamer(douche), badkamer(bad met douche), toilet, toilet, toilet, tuindeuren) wasmachine, verwarming, terras, tuin, tuinmeubilair, parking, zwembad(privé, 10 x 5 m., geopend van Apr t/m 1/2 Okt)

€510.00

Heerlijk gelegen, karakteristiek vakantiehuis in Blanquefort-sur-Briolance, midden in de prachtige Périgord. Precies op de grens van drie departementen de Lot-et-Garonne, de Lot en de Dordogne. Via enkele treden sta je op het overdekt terras aan de voordeur en kan de vakantie beginnen! De inrichting van de vakantiewoning is erg sfeervol en met unieke details zoals de schouw met houtkachel en de fraaie balkenplafonds. Je beschikt over een omheind zwembad met een apart kinderbad. De vriendelijke eigenaar en zijn vrouw maken er heel af en toe ook gebruik van. Er is hier ook een complete zomerkeuken dus zelfs koken kan in de buitenlucht. Voor het huis een aflopende grastuin met volop speelruimte voor de kinderen. Tennis, bakker, kleine supermarkt en restaurants in Sauveterre (2 km), grote supermarkt in Fumel (15 km). De omgeving kenmerkt zich door veel bos en is uitermate geschikt om er heerlijk te wandelen en te fietsen. Zwemmeren bij Monpazier of Frayssinet (elk 20 km). Op cultureel gebied zijn er de middeleeuwse kastelen van Bonaguil en Biron (beide op 7 km). De Dordogne-rivier is een half uurtje rijden (30 km), en kan je met de auto of kano verkennen. Parterre: (woonkamer(TV, DVD-speler), open keuken(koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed), serre/veranda(via buitentrap)) Op de 1e etage: (slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(bad met douche), toilet) keuken(op hetzelfde terrein)(oven, magnetron, koel-/vriescombinatie, toilet), douche(buiten), wasmachine, verwarming, terras, tuin, tuinmeubilair, BBQ, zwembad(gedeeld met eigenaar, omheind, inclusief separaat peuterzwembad (diepte

Domaine de Gavaudun – Le gîte Vezou

Domaine de Gavaudun - Le gîte Vezou
€509.00

Près de rivière en Aquitaine

Près de rivière en Aquitaine
€497.00

Het huis met een parktuin van 4000 m2 ligt aan de voet van de stad van Duras, aan de rand van de Gironde en de Dordogne, in de vallei Dropt. Kasteel en wijgaarden zijn op korte afstand gelegen. Het betreft een volledig gerestaureerd huis. Antiek meubilair gecombineerd met warme tinten en licht zorgen voor een gastvrije sfeer. In de buurt vindt u een rivier om te vissen en een manege om paard te rijden. Kortom, dit vakantiehuis is een ideale plek om te ontspannen en te genieten van de natuur! Parterre: (woonkamer(TV, kachel), open keuken(magnetron, afwasmachine), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche), toilet, bijkeuken(wasmachine), verwarming(elektrisch), terras(overdekt)) tuin(privé), tuinmeubilair, BBQ, parking, fietsen beschikbaar, kinderbed, kinderstoel

Maison de vacances – BEAUVILLE

Maison de vacances - BEAUVILLE
€473.00

Welkom thuis! Zo voelt het zodra je de oprit van dit lieflijke vakantiehuis oprijdt. Je zou het niet zeggen maar dit 17e eeuwse huis was oorspronkelijk een boerenschuur. Gedurende de afgelopen jaren is het geheel gerenoveerd! Het interieur van de woning is comfortabel en goed verzorgd met authentieke details zoals de hoge balkenplafonds en stenen muren en boven het aanrecht een oud hooi rek. Stel het je eens voor, rustig wakker worden en de deuren openen naar het terras, de zon schijnt en de kinderen worden al ongeduldig. Zij willen niets liever dan spelen bij het omheinde zwembad. De vriendelijke eigenaar en zijn vrouw maken ook heel af en toe gebruik van. In de tuin ook een badmintonset, jeu-de-boules, vier fietsen en voetbaldoeltje. Dagelijkse boodschappen, bank en postkantoor in Beauville (4 km). In het ‘eigen’ dorp Beauville kan je ook tennissen, vissen of gewoon op een van de terrasjes zitten. Zeker doen: een dagje in de middeleeuwen doorbrengen op Château Bonaguil (25 km), spetteren in het waterpark Walibi bij Agen (22 km) of wandelen door de straatjes van Villeneuve-sur-Lot (20 km). Waterfietsen of midgetgolf aan het meer van Montaigue-de-Quercy (16 km). Parterre: (woonkamer(TV(Internationale zender(s), Geen Nederlandse zender(s)), DVD-speler, stereo-installatie), open keuken(bar, oven, magnetron, koel-/vriescombinatie)) Tussenetage: (slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(douche, toilet), badkamer(bad of douche, toilet, wasmachine), tuindeuren) verwarming, terras, tuin, tuinmeubilair, BBQ, zwembad(gedeeld met eigenaar, omheind, 10 x 5 m., geopend van Apr t/m 1/2 Okt)

€473.00

Rust, privacy en genieten zijn de kernwoorden voor dit moderne vakantiehuis bij Blanquefort-sur-Briolance (acht kilometer met de auto; vier hemelsbreed). Het huis ligt verscholen in het bos met een heerlijke, zonnige tuin rondom. De kinderen ravotten in de tuin, bouwen boomhutten of vermaken zich op het speeltoestel terwijl jij ontspant aan het privézwembad. Daarna speel je potje tafeltennis en ‘s avonds steek je de barbecue aan. Het gebied rond je vakantiehuis is heuvelachtig en zeer bosrijk zodat het uitermate geschikt is voor mooie wandelingen of fietstochtjes direct vanuit huis (vier fietsen aanwezig). Daarnaast is het hier culinair gezien ook goed toeven. Het gebied staat bekend om de walnoten, truffels en natuurlijk de foie gras. Ook voor cultuurliefhebbers is hier veel te beleven. Wat dacht je van het imposante kasteel Château de Bonaguil (14 km), of het mooie bastidestadje Monpazier (13 km)? Hier vind je een mooi arcadeplein. In Belvès (23 km) vind je onder de markthal ondergrondse kerkers die hoogstwaarschijnlijk dienst deden als holwoningen. Ook Monflanquin (33 km) is het bezoeken meer dan waard. Voor de kinderen is er een leuk waterpretpark bij Le Bugue (41 km). Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed(160 x 200 cm)), slaapkamer(2x 1-pers. bed), wasmachine) woonkamer(TV(Internationale zender(s), Geen Nederlandse zender(s)), open haard, DVD-speler, CD-speler), open keuken(koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed(160 x 200 cm)), slaapkamer(2-pers. bed(160 x 200 cm)), toilet, vriezer, verwarming, terras, tuin, tuinmeubilair, BBQ, zwembad(privé, omheind, 8 x 4 m., geopend van 1/2 Apr t/m 1/2 Okt), speeltoestellen, fietsen beschikbaar

La Dame Blanche

La Dame Blanche
€461.00

Dit mooie vakantiehuis is volledig omgeven door weelderige tuinen, met aanpalende boomgaard en heeft een privé-zwembad. Het dankt zijn naam aan de kerkuil die naar verluidt huist in de nok van het dak. La Dame Blanche dateert uit 1769 en werd gebouwd in de traditionele stijl van de Périgord. Het huis werd zorgvuldig en smaakvol gerenoveerd waarbij bijna alle oorspronkelijke elementen werden behouden. Parterre: (woonkamer(TV(digital), CD-speler), eetkamer, keuken(fornuis(4 kookplaten), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, wasmachine), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer met badkamer(2-pers.king size bed, douche, wastafel, toilet, bidet), badkamer(bad of douche, wastafel, toilet, bidet), toilet) verwarming(elektrisch), terras(privé), tuin(privé), tuinmeubilair, BBQ, parking, zwembad(privé, 9 x 5 m., geopend van Jun t/m Sep), fietsen beschikbaar, kinderbed, kinderstoel

Bordo-Basso

Bordo-Basso
€450.00

In een heuvelachtige vallei midden in de natuur staat het gezellige huisje Bordo Basso, geheel vrijstaand. Het is een fijn vakantieadres voor rustzoekers en wandelaars. Kom genieten van de prachtige uitzichten over de vallei rondom het vakantiehuis. Op wandelafstand van de vakantiewoning vindt u het recreatiepark Domaine Lac de Negenou waar u kunt zwemmen. Ook kunt hier waterfietsen en tennissen. Er is ook een speeltuintje. U krijgt 2 zwemkaarten pp.pw gratis. Op deze plaats kunt u ook gratis internetten. Op ongeveer vijf kilometer van het vakantiehuis vindt u het mooie bastidedorpje Prayssas en het dorpje Laugnac met enkele winkeltjes. De streek van de Lot en Garonne is de moeite waard om te vertoeven. Het is de omgeving van de fruitteelt, de wijn, de foie gras en de typische Franse dorpjes met hun bastides. Je kunt hier met volle teugen genieten van de natuur. De rivier Le Lot is per kano of gehuurde boot te bevaren en in de buurt zijn verschillende mooie wandel- en fietsroutes. Op 15km liggen twee grotere, leuke steden Agen en Villeneuve-sur-Lot, die zeker het bezoeken waard zijn. Gekende wijnstreken liggen in de buurt, zoals Bergerac, Cahors, Gascongne, Buzet. Parterre: (woonkamer(TV(satelliet), radio, CD-speler), keuken(fornuis(4 kookplaten), combimagnetron, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2x 1-pers. bed, wastafel), slaapkamer(1-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed, wastafel), badkamer(douche, wastafel), toilet, verwarming(elektrisch), terras(privé, overdekt, omheind), tuin(privé, omheind), tuinmeubilair, parking) wasmachine, kinderbed, kinderstoel

Domaine de Gavaudun – Villa Périgord

Domaine de Gavaudun - Villa Périgord
€414.00

Domaine de Gavaudun – Maison Guyenne

Domaine de Gavaudun - Maison Guyenne
€414.00

Huisje van 55 m2 voor 5 à 7 personen met terras, gelegen in een heel aangename, rustige setting. Ideaal voor een verblijf met vrienden of met familie. Gesitueerd op 60km van Bergerac, 60km van Sarlat en ook 60km van Cahors, zult u van de centrale ligging, het prachtige gebied en een uitstekend verblijf kunnen genieten. Parterre: (woonkamer(2-pers. slaapbank, TV, stereo-installatie, tuindeuren), keuken(fornuis(4 kookplaten), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, stapelbed), badkamer(douche, wastafel), toilet(toilet)) 2x paardenstalling(op hetzelfde terrein), wasdroger(gedeeld met andere gasten), wasmachine(gedeeld met andere gasten), feesten, recepties(125 m2), verwarming(elektrisch), terras(overdekt), tuin(gedeeld met andere gasten), tuinmeubilair, parking, trampoline, vijver, zwembad(gedeeld met andere gasten, verwarmd), 2x zwembad(inclusief deel voor peuters (diepte < 50cm)), 2x tennisbaan, jeu de boules baan, speeltoestellen, 2x tafeltennistafel, tafelvoetbal, biljart, fitnesstoestellen

€413.00

De ware Frankrijk-beleving, dat ervaar je tijdens je verblijf in dit vakantiehuis bij Sauveterre-la-Lémance (5 km). Door de inrichting (met onder meer een mezzanine in de woonkamer) ben je meteen ‘thuis’. In de tuin heb je alle ruimte om te ontspannen. Je kunt heerlijk afkoelen in het gedeelde zwembad. In frissere periodes kan het zwembad overdekt worden, zodat de warmte behouden blijft. De eigenares van het huis is een expert op het gebied van Thaise en traditionele massage. De vakantiewoning ligt vier kilometer van Sauveterre-la-Lémance, een gemoedelijk dorpje. Je bevindt je hier op het snijpunt van drie departementen, de Lot, de Dordogne en de Lot-et-Garonne, en daardoor in een zeer veelzijdig gebied. Het kasteel van Bonaguil (5 km) en het bastidestadje (met eveneens een indrukwekkend château) Biron (18 km) zijn eenvoudig te bereiken. Een aanrader! Ook zeer de moeite waard is een bezoekje aan de pareltjes bij de Dordogne, zoals het schilderachtige Beynac-et-Cazenac (47 km), La Roque-Gageac (47 km) en het middeleeuwse Domme (46 km). Onder het marktplein vind je onder meer bizonresten uit de prehistorie. Ook Belvès (32 km) heeft de bezoeker veel te bieden. Tussenetage: (slaapkamer(2-pers. bed)) Op de 1e etage: (slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(fornuis, douche, toilet)) woonkamer(TV, DVD-speler, stereo-installatie), open keuken(koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, wasmachine), verwarming, terras, tuin, tuinmeubilair, BBQ, zwembad(gedeeld met eigenaar en andere gasten, geopend van Jun t/m Sep)

Domaine de Gavaudun – Villa Quercy

Domaine de Gavaudun - Villa Quercy
€350.00

Twee-onder-één-kap villa van 44 m2 voor 4 a 5 personen met terras, traditioneel gebouwd en zeer comfortabel, gelegen in een heel aangename, rustige setting. Ideaal voor een verblijf met vrienden of met familie. Gesitueerd op 50km van Bergerac, 60km van Sarlat en aan 65km van Cahors en 55km van Agen, zult u van de centrale ligging, het prachtige gebied en een uitstekend verblijf kunnen genieten. Parterre: (woonkamer(2-pers. slaapbank, TV, stereo-installatie, tuindeuren), keuken(fornuis(4 kookplaten), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed of 2×1 pers. Bedden), slaapcabine(stapelbed), badkamer(bad met douche, wastafel), toilet(toilet)) 2x paardenstalling(op hetzelfde terrein), wasdroger(gedeeld met andere gasten), wasmachine(gedeeld met andere gasten), feesten, recepties(125 m2), verwarming(elektrisch), terras(overdekt), tuin(gedeeld met andere gasten), tuinmeubilair, parking, trampoline, vijver, zwembad(gedeeld met andere gasten, verwarmd), 2x zwembad(inclusief deel voor peuters (diepte < 50cm)), 2x tennisbaan, jeu de boules baan, speeltoestellen, 2x tafeltennistafel, tafelvoetbal, biljart, fitnesstoestellen

Résidence du Lac

Résidence du Lac
€340.00

Gelegen op een uitgestrekt, landschappelijk park, aan de rand van een meer, een vakantiepark in een exclusieve en groene omgeving. Het park is onderverdeeld in huizen en appartementen en is geïnspireerd op de regionale traditie van de "bastides": getrapte daken met halfronde pannen, kiezelkleurige gevels met dakspanten, externe bogen en trappen. Voor de welverdiende ontspanning is er een verwarmd zwembad voorzien van een zonneweide met parasols en ligstoelen, de kleintjes kunnen genieten van een poedelbad met speeltuin. De huizen zijn met zorg ingericht en zijn van alle praktische benodigdheden voorzien voor een zorgeloze vakantie. Vanuit dit knusse onderkomen kunt u vele tochten maken in de regio: bastides, kastelen, middeleeuwse dorpjes, boottochtjes op de Lot Eigen vervoer is hier noodzakelijk. Alle winkels in Monflanquin op 600m. Parterre: (woonkamer(1-pers. onderschuifbed, 2x 1-pers. slaapbank, TV), open keuken(afwasmachine, tuinmeubilair), toilet) Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(ligbad, wastafel)) balkon of terras, tuin(gedeeld met andere gasten), parking, zwembad(gedeeld met andere gasten)

€330.00

Vakantiepark Aquaresort biedt appartementen voor 4 (FR-47600-01), 6 (FR-47600-02) en 8 (FR-47600-04) aan, welke gevestigd zijn in 4 kleine gebouwen van 2 verdiepingen. De appartementen beschikken, afhankelijk van de ligging, over een overdekt terras of overdekt balkon. Daarnaast zijn er geschakelde villa’s, geschikt voor 4 (FR-47600-06), 6 (FR-47600-03) en 8 (FR-47600-05) personen. De villa’s beschikken over een terras met tuinmeubelen. Zowel de appartementen als de villa’s zijn verzorgd en comfortabel ingericht. Parterre: (woonkamer(2-pers. slaapbank), kitchenette(fornuis(keramisch), combimagnetron, afwasmachine), toilet) Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(bad met douche, wastafel)) terras(overdekt), tuinmeubilair, zwembad(gedeeld met andere gasten)

€316.00

Pages: