Lot et Garonne

Pages:
first pageprev page1 2 3

l'Orme

l'Orme
€299.00

In het hart van Gascogne, het land van de Armagnac en de foie gras, aan de rand van het Les Landes bos, staat deze boerderij uit de 17e eeuw in een 17HA groot landggoed van bos, weiden en oude boomgaarden. Het appartement is aan een oud familiehuis gebouwd, maar u heeft volledige privacy en is omdat het gelijkvloers is geschikt voor minder validen. Parterre: (keuken(fornuis(4 kookplaten), oven, combimagnetron, koel-/vriescombinatie, wasmachine), woon/eetkamer(2-pers. slaapbank, TV), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(bad met douche, wastafel, toilet), verwarming(CV)) terras, tuin, tuinmeubilair, BBQ

€290.00

Vakantiepark Aquaresort biedt appartementen voor 4 (FR-47600-01), 6 (FR-47600-02) en 8 (FR-47600-04) aan, welke gevestigd zijn in 4 kleine gebouwen van 2 verdiepingen. De appartementen beschikken, afhankelijk van de ligging, over een overdekt terras of overdekt balkon. Daarnaast zijn er ook geschakelde villa’s, geschikt voor 4 (FR-47600-06), 6 (FR-47600-03) en 8 (FR-47600-05) personen. De villa’s beschikken over een terras met tuinmeubelen. Zowel de appartementen als de villa’s zijn verzorgd en comfortabel ingericht. Woonkamer(2-pers. slaapbank), kitchenette(fornuis(keramisch), combimagnetron, afwasmachine), slaapkamer(2-pers. bed), slaapcabine(stapelbed), badkamer(ligbad, wastafel), toilet, balkon of terras, tuinmeubilair, zwembad(gedeeld met andere gasten)

€271.00

Vakantiepark Aquaresort biedt appartementen voor 4 (FR-47600-01 en FR-47600-06) en 6 (FR-47600-02 en FR-47600-04) personen aan, gevestigd in 4 kleine gebouwen van 2 verdiepingen. De types FR-47600-01 en FR-47600-02 zijn op de verdieping gevestigd en beschikken over een balkon, terwijl de types FR-47600-06 en FR-47600-04 zich op de begane grond bevinden en over een terras beschikken. Daarnaast zijn er geschakelde villa’s, geschikt voor 6 (FR-47600-03) en 8 (FR-47600-05) personen. De villa’s beschikken over een terras met tuinmeubelen. Zowel de appartementen als de villa’s zijn verzorgd en comfortabel ingericht. Parterre: (woonkamer(1-pers. onderschuifbed, 1-pers. slaapbank), kitchenette(fornuis(keramisch), combimagnetron, afwasmachine), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(bad of douche, wastafel, toilet)) terras, tuinmeubilair, zwembad(gedeeld met andere gasten)

€257.00

Port Lalande

Port Lalande
€257.00

De chalets zijn vrijstaand en geschikt voor 6 (FR-47260-03, FR-47260-04 en FR-4726-05) of 8 personen (FR-47260-02). Het type Garonne (FR-47260-02) is geschikt voor 6 volwassenen en 2 kinderen en het type Aquitaine (FR-47260-03) is geschikt voor 4 volwassenen en 2 kinderen. De inrichting is verzorgd en alle chalets beschikken over een overdekt terras met tuinmeubelen. Parterre: (woonkamer(1-pers. onderschuifbed, 1-pers. slaapbank), kitchenette(magnetron, afwasmachine), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(stapelbed), badkamer(douche, wastafel, toilet), badkamer(douche, wastafel), toilet) airconditioning, terras(overdekt), tuinmeubilair, zwembad(gedeeld met andere gasten)

Domaine de Gavaudun – Maisonnette du Lot

Domaine de Gavaudun - Maisonnette du Lot
€257.00

Vrijstaand huisje van 32 m2 voor 2 à 4 personen met terras, gelegen in een heel aangename, rustige setting. Gesitueerd op 60km van Bergerac, 60km van Sarlat en ook 60km van Cahors, zult u van de centrale ligging, het prachtige gebied en een uitstekend verblijf kunnen genieten. Parterre: (woonkamer(2-pers. slaapbank, TV, radio, CD-speler, tuindeuren), keuken(fornuis(2 kookplaten), combimagnetron, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet)) 2x paardenstalling(op hetzelfde terrein), wasdroger(gedeeld met andere gasten), wasmachine(gedeeld met andere gasten), feesten, recepties(125 m2), verwarming(elektrisch), terras(overdekt), tuin(gedeeld met andere gasten), tuinmeubilair, parking, trampoline, vijver, zwembad(gedeeld met andere gasten, verwarmd), 2x zwembad(inclusief deel voor peuters (diepte < 50cm)), 2x tennisbaan, jeu de boules baan, speeltoestellen, 2x tafeltennistafel, tafelvoetbal, biljart, fitnesstoestellen

Port Lalande

Port Lalande
€250.00

Port Lalande

Port Lalande
€243.00

De chalets zijn vrijstaand en geschikt voor 6 (FR-47260-03 en FR-47260-04 en FR-4726-05) of 8 personen (FR-47260-02). Het type Garonne (FR-47260-02) is geschikt voor 6 volwassenen en 2 kinderen en het type Aquitaine (FR-47260-03) is geschikt voor 4 volwassenen en 2 kinderen. De inrichting is verzorgd en alle chalets beschikken over een overdekt terras met tuinmeubelen. Woonkamer(2-pers. slaapbank), kitchenette, slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. slaapbank), slaapkamer(stapelbed), badkamer(bad of douche), toilet, airconditioning, zwembad(gedeeld met andere gasten)

Les Demeures du Lac

Les Demeures du Lac
€236.00

De verschillende woningen liggen in een landelijk omgeving. De vrijstaande huizen staan verspreid over het park. Per huis vindt u twee tot maximaal vier woningen en zijn maximaal twee verdiepingen hoog. Alle woningen zijn luxe en comfortabel ingericht en beschikken alle over een terras (voor woningen op de begane grond) of balkon (voor woningen op de 1ste etage), beide met tuinmeubelen. Parterre: (woonkamer(2-pers. slaapbank), keuken(magnetron, afwasmachine), slaapkamer(2-pers. bed of 2×1 pers. Bedden), badkamer(douche, wastafel), toilet) TV, verwarming(CV), terras, tuinmeubilair, zwembad(gedeeld met andere gasten)

Port Lalande

Port Lalande
€236.00

De chalets zijn vrijstaand en geschikt voor 6 (FR-47260-03, FR-47260-04 en FR-4726-05) of 8 personen (FR-47260-02). Het type Garonne (FR-47260-02) is geschikt voor 6 volwassenen en 2 kinderen en het type Aquitaine (FR-47260-03) is geschikt voor 4 volwassenen en 2 kinderen. De inrichting is verzorgd en alle chalets beschikken over een overdekt terras met tuinmeubelen. Parterre: (woonkamer(1-pers. onderschuifbed, 1-pers. slaapbank), kitchenette(magnetron, afwasmachine), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(douche, toilet), badkamer(douche, toilet)) airconditioning, terras(overdekt), tuinmeubilair, zwembad(gedeeld met andere gasten)

Les Demeures du Lac

Les Demeures du Lac
€231.00

De verschillende woningen liggen in een landelijk omgeving. De vrijstaande huizen staan verspreid over het park. Per huis vindt u twee tot maximaal vier woningen en zijn maximaal twee verdiepingen hoog. Alle woningen zijn luxe en comfortabel ingericht en beschikken alle over een terras (voor woningen op de begane grond) of balkon (voor woningen op de 1ste etage), beide met tuinmeubelen. Woonkamer(2-pers. slaapbank), keuken(magnetron, afwasmachine), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(douche), toilet(toilet), TV, balkon of terras, verwarming(CV), tuinmeubilair, zwembad(gedeeld met andere gasten)

Pages:
first pageprev page1 2 3