In een heuvelachtige vallei midden in de natuur staat het gezellige huisje Bordo Basso, geheel vrijstaand. Het is een fijn vakantieadres voor rustzoekers en wandelaars. Kom genieten van de prachtige uitzichten over de vallei rondom het vakantiehuis. Op wandelafstand van de vakantiewoning vindt u het recreatiepark Domaine Lac de Negenou waar u kunt zwemmen. Ook kunt hier waterfietsen en tennissen. Er is ook een speeltuintje. U krijgt 2 zwemkaarten pp.pw gratis. Op deze plaats kunt u ook gratis internetten. Op ongeveer vijf kilometer van het vakantiehuis vindt u het mooie bastidedorpje Prayssas en het dorpje Laugnac met enkele winkeltjes. De streek van de Lot en Garonne is de moeite waard om te vertoeven. Het is de omgeving van de fruitteelt, de wijn, de foie gras en de typische Franse dorpjes met hun bastides. Je kunt hier met volle teugen genieten van de natuur. De rivier Le Lot is per kano of gehuurde boot te bevaren en in de buurt zijn verschillende mooie wandel- en fietsroutes. Op 15km liggen twee grotere, leuke steden Agen en Villeneuve-sur-Lot, die zeker het bezoeken waard zijn. Gekende wijnstreken liggen in de buurt, zoals Bergerac, Cahors, Gascongne, Buzet. Parterre: (woonkamer(TV(satelliet), radio, CD-speler), keuken(fornuis(4 kookplaten), combimagnetron, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2x 1-pers. bed, wastafel), slaapkamer(1-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed, wastafel), badkamer(douche, wastafel), toilet, verwarming(elektrisch), terras(privé, overdekt, omheind), tuin(privé, omheind), tuinmeubilair, parking) wasmachine, kinderbed, kinderstoel
Een echt warm gevoel, dat krijg je van binnen als je dit huis binnenkomt. Door de inrichting (onder meer een comfortabele zithoek en traditioneel balkenplafond) zal je je meteen op je gemak voelen. In de tuin heb je alle ruimte om te ontspannen. Je kunt heerlijk afkoelen in het gedeelde zwembad. In frissere periodes kan het zwembad overdekt worden, zodat de warmte behouden blijft. De eigenares van het vakantiehuis is een expert op het gebied van Thaise en traditionele massage. De vakantiewoning ligt vier kilometer van Sauveterre-la-Lémance (5 km), een gemoedelijk dorpje. Je bevindt je hier op het snijpunt van drie departementen, de Lot, de Dordogne en de Lot-et-Garonne, en daardoor in een zeer veelzijdig gebied. Het kasteel van Bonaguil (5 km) en het bastidestadje (met eveneens een indrukwekkend château) Biron (18 km) zijn eenvoudig te bereiken. Een aanrader! Ook zeer de moeite waard is een bezoekje aan de pareltjes bij de Dordogne, zoals het schilderachtige Beynac-et-Cazenac (47 km), La Roque-Gageac (47 km) en het middeleeuwse Domme (46 km). Onder het marktplein vind je onder meer bizonresten uit de prehistorie. Ook Belvès (32 km) heeft de bezoeker veel te bieden. Woonkamer(TV, DVD-speler, stereo-installatie), open keuken(koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed, 2-pers. bed), badkamer(ligbad, 2x wastafel, toilet, wasmachine), badkamer(douche, toilet), toilet, open haard, verwarming, terras, tuin, tuinmeubilair, BBQ, zwembad(gedeeld met andere gasten, 11 x 5 m., geopend van Jun t/m Sep)