Maison de vacances – BEAUVILLE

Fantastisch gelegen, vrijstaand vakantiehuis, net buiten Beauville in het heuvelachtige Franse landschap. Het interieur is uiterst verzorgd en landelijk. De dikke stenen muren zorgen ervoor dat het lekker koel blijft in de zomer en de originele wasbak en balkenplafonds doen oude tijden herleven. De vroegere hooizolder van de dependance is volledig omgebouwd tot recreatieruimte met tafeltennistafel en fitnessruimte. De oude voederbakken doen nu dienst als kinderbedden! De kinderen kunnen heerlijk ravotten in de glooiende tuin (2000m²) of een potje jeu-de-boules spelen terwijl je met een "vin" in de hand toekijkt vanaf het terras met BBQ. Voor een verfrissende duik biedt het privézwembad uitkomst! In de omgeving van Beauville (7 km) vindt je diverse meertjes waar je kan zwemmen en kanovaren. In het dorp is een tennisbaan, bakker en restaurant. Bezoek eens de middeleeuwse stadjes Monflanquin (40 km) met zijn bastide en Penne-d’Agenais (25 km). In de oude stad Agen (25 km) is ook van alles te ontdekken. Via de Pont-Canal bereik je de binnenstad met gezellig centrum om te winkelen en het Musée des Beaux Arts. Ook hier een grote supermarkt, een golfbaan en het attractiepark Walibi. Parterre: (woonkamer(TV, DVD-speler, stereo-installatie), open keuken(oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, douche, toilet)) Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed of 2×1 pers. Bedden), slaapkamer(2-pers. bed of 2×1 pers. Bedden), slaapkamer(2-pers. bed of 2×1 pers. Bedden), badkamer(douche), toilet) Gastenverblijf Parterre: (slaapkamer(2-pers. bed of 2×1 pers. Bedden, TV), badkamer(douche, toilet), recreatieruimte) fitnessruimte, wasmachine, terras, tuin, tuinmeubilair, BBQ, zwembad(privé, 10 x 5 m.), jeu de boules baan, kinderbed, kinderstoel

€1,309.00
Buy

 

Related Products


Port Lalande

Port Lalande
€250.00

De chalets zijn vrijstaand en geschikt voor 6 (FR-47260-03, FR-47260-04 en FR-47260-05) of 8 personen (FR-47260-02). Het type Garonne (FR-47260-02) is geschikt voor 6 volwassenen en 2 kinderen en het type Aquitaine (FR-47260-03) is geschikt voor 4 volwassenen en 2 kinderen. De inrichting is verzorgd en alle chalets beschikken over een overdekt terras met tuinmeubelen. Woonkamer(2-pers. onderschuifbed), kitchenette(magnetron, afwasmachine), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(stapelbed), badkamer(bad of douche), toilet, airconditioning, zwembad(gedeeld met andere gasten)

Résidence de l'Aquaresort

Résidence de l'Aquaresort
€316.00

Vakantiepark Aquaresort biedt appartementen voor 4 (FR-47600-01 en FR-47600-06) en 6 (FR-47600-02 en FR-47600-04) personen aan, gevestigd in 4 kleine gebouwen van 2 verdiepingen. De types FR-47600-01 en FR-47600-02 zijn op de verdieping gevestigd en beschikken over een balkon, terwijl de types FR-47600-06 en FR-47600-04 zich op de begane grond bevinden en over een terras beschikken. Daarnaast zijn er geschakelde villa’s, geschikt voor 6 (FR-47600-03) en 8 (FR-47600-05) personen. De villa’s beschikken over een terras met tuinmeubelen. Zowel de appartementen als de villa’s zijn verzorgd en comfortabel ingericht. Parterre: (woonkamer(2-pers. slaapbank), open keuken(fornuis(keramisch), magnetron, afwasmachine), slaapkamer(2-pers. bed), slaapcabine(stapelbed), badkamer(bad met douche, wastafel), toilet) terras, tuinmeubilair, zwembad(gedeeld met andere gasten)

Les Demeures du Lac

Les Demeures du Lac
€236.00

De verschillende woningen liggen in een landelijk omgeving. De vrijstaande huizen staan verspreid over het park. Per huis vindt u twee tot maximaal vier woningen en zijn maximaal twee verdiepingen hoog. Alle woningen zijn luxe en comfortabel ingericht en beschikken alle over een terras (voor woningen op de begane grond) of balkon (voor woningen op de 1ste etage), beide met tuinmeubelen. Parterre: (woonkamer(2-pers. slaapbank), keuken(magnetron, afwasmachine), slaapkamer(2-pers. bed of 2×1 pers. Bedden), badkamer(douche, wastafel), toilet) TV, verwarming(CV), terras, tuinmeubilair, zwembad(gedeeld met andere gasten)