Fantastisch gelegen, vrijstaand vakantiehuis, net buiten Beauville in het heuvelachtige Franse landschap. Het interieur is uiterst verzorgd en landelijk. De dikke stenen muren zorgen ervoor dat het lekker koel blijft in de zomer en de originele wasbak en balkenplafonds doen oude tijden herleven. De vroegere hooizolder van de dependance is volledig omgebouwd tot recreatieruimte met tafeltennistafel en fitnessruimte. De oude voederbakken doen nu dienst als kinderbedden! De kinderen kunnen heerlijk ravotten in de glooiende tuin (2000m²) of een potje jeu-de-boules spelen terwijl je met een "vin" in de hand toekijkt vanaf het terras met BBQ. Voor een verfrissende duik biedt het privézwembad uitkomst! In de omgeving van Beauville (7 km) vindt je diverse meertjes waar je kan zwemmen en kanovaren. In het dorp is een tennisbaan, bakker en restaurant. Bezoek eens de middeleeuwse stadjes Monflanquin (40 km) met zijn bastide en Penne-d’Agenais (25 km). In de oude stad Agen (25 km) is ook van alles te ontdekken. Via de Pont-Canal bereik je de binnenstad met gezellig centrum om te winkelen en het Musée des Beaux Arts. Ook hier een grote supermarkt, een golfbaan en het attractiepark Walibi. Parterre: (woonkamer(TV, DVD-speler, stereo-installatie), open keuken(oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, douche, toilet)) Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed of 2×1 pers. Bedden), slaapkamer(2-pers. bed of 2×1 pers. Bedden), slaapkamer(2-pers. bed of 2×1 pers. Bedden), badkamer(douche), toilet) Gastenverblijf Parterre: (slaapkamer(2-pers. bed of 2×1 pers. Bedden, TV), badkamer(douche, toilet), recreatieruimte) fitnessruimte, wasmachine, terras, tuin, tuinmeubilair, BBQ, zwembad(privé, 10 x 5 m.), jeu de boules baan, kinderbed, kinderstoel
Twee-onder-één-kap villa van 44 m2 voor 4 a 5 personen met terras, traditioneel gebouwd en zeer comfortabel, gelegen in een heel aangename, rustige setting. Ideaal voor een verblijf met vrienden of met familie. Gesitueerd op 50km van Bergerac, 60km van Sarlat en aan 65km van Cahors en 55km van Agen, zult u van de centrale ligging, het prachtige gebied en een uitstekend verblijf kunnen genieten. Parterre: (woonkamer(2-pers. slaapbank, TV, stereo-installatie, tuindeuren), keuken(fornuis(4 kookplaten), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed of 2×1 pers. Bedden), slaapcabine(stapelbed), badkamer(bad met douche, wastafel), toilet(toilet)) 2x paardenstalling(op hetzelfde terrein), wasdroger(gedeeld met andere gasten), wasmachine(gedeeld met andere gasten), feesten, recepties(125 m2), verwarming(elektrisch), terras(overdekt), tuin(gedeeld met andere gasten), tuinmeubilair, parking, trampoline, vijver, zwembad(gedeeld met andere gasten, verwarmd), 2x zwembad(inclusief deel voor peuters (diepte < 50cm)), 2x tennisbaan, jeu de boules baan, speeltoestellen, 2x tafeltennistafel, tafelvoetbal, biljart, fitnesstoestellen