Maison de vacances – BEAUVILLE

Welkom thuis! Zo voelt het zodra je de oprit van dit lieflijke vakantiehuis oprijdt. Je zou het niet zeggen maar dit 17e eeuwse huis was oorspronkelijk een boerenschuur. Gedurende de afgelopen jaren is het geheel gerenoveerd! Het interieur van de woning is comfortabel en goed verzorgd met authentieke details zoals de hoge balkenplafonds en stenen muren en boven het aanrecht een oud hooi rek. Stel het je eens voor, rustig wakker worden en de deuren openen naar het terras, de zon schijnt en de kinderen worden al ongeduldig. Zij willen niets liever dan spelen bij het omheinde zwembad. De vriendelijke eigenaar en zijn vrouw maken ook heel af en toe gebruik van. In de tuin ook een badmintonset, jeu-de-boules, vier fietsen en voetbaldoeltje. Dagelijkse boodschappen, bank en postkantoor in Beauville (4 km). In het ‘eigen’ dorp Beauville kan je ook tennissen, vissen of gewoon op een van de terrasjes zitten. Zeker doen: een dagje in de middeleeuwen doorbrengen op Château Bonaguil (25 km), spetteren in het waterpark Walibi bij Agen (22 km) of wandelen door de straatjes van Villeneuve-sur-Lot (20 km). Waterfietsen of midgetgolf aan het meer van Montaigue-de-Quercy (16 km). Parterre: (woonkamer(TV(Internationale zender(s), Geen Nederlandse zender(s)), DVD-speler, stereo-installatie), open keuken(bar, oven, magnetron, koel-/vriescombinatie)) Tussenetage: (slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(douche, toilet), badkamer(bad of douche, toilet, wasmachine), tuindeuren) verwarming, terras, tuin, tuinmeubilair, BBQ, zwembad(gedeeld met eigenaar, omheind, 10 x 5 m., geopend van Apr t/m 1/2 Okt)

€473.00
Buy

 

Related Products


Résidence de l'Aquaresort

Résidence de l'Aquaresort
€257.00

Vakantiepark Aquaresort biedt appartementen voor 4 (FR-47600-01), 6 (FR-47600-02) en 8 (FR-47600-04) aan, welke gevestigd zijn in 4 kleine gebouwen van 2 verdiepingen. De appartementen beschikken, afhankelijk van de ligging, over een overdekt terras of overdekt balkon. Daarnaast zijn er geschakeldevilla’s, geschikt voor 4 (FR-47600-06), 6 (FR-47600-03) en 8 (FR-47600-05) personen. De villa’s beschikken over een terras met tuinmeubelen. Zowel de appartementen als de villa’s zijn verzorgd en comfortabel ingericht. Woonkamer(2-pers. slaapbank), kitchenette(fornuis(keramisch), combimagnetron, afwasmachine), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(bad of douche, wastafel, toilet), balkon, tuinmeubilair, zwembad(gedeeld met andere gasten)

Domaine de Gavaudun – Le gîte Vezou

Domaine de Gavaudun - Le gîte Vezou
€509.00

Authentieke vakantiewoning van 110m2 voor 10 personen met overdekt terras, rustiek gebouwd en zeer comfortabel, gelegen in een heel aangename, rustige setting. Gesitueerd op 60km van Bergerac, 60km van Sarlat en ook 60km van Cahors, zult u van de centrale ligging, het prachtige gebied en een uitstekend verblijf kunnen genieten. Parterre: (woonkamer(2-pers. slaapbank, TV, stereo-installatie, tuindeuren), open keuken(fornuis(4 kookplaten), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, stapelbed), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, douche, wastafel, toilet), badkamer(bad met douche, wastafel), badkamer(douche, wastafel, toilet), toilet(toilet)) 2x paardenstalling(op hetzelfde terrein), wasdroger(gedeeld met andere gasten), wasmachine(gedeeld met andere gasten), feesten, recepties(125 m2), verwarming(elektrisch), terras(overdekt), tuin(gedeeld met andere gasten), tuinmeubilair, parking, trampoline, vijver, zwembad(gedeeld met andere gasten, verwarmd), 2x zwembad(inclusief deel voor peuters (diepte < 50cm)), 2x tennisbaan, jeu de boules baan, speeltoestellen, 2x tafeltennistafel, biljart, fitnesstoestellen

La Croix Blanche

La Croix Blanche
€1,051.00

Deze riante, vrijstaande en natuurlijk gelegen vakantiewoning ligt perfect voor de sportieve wandelaar, de fervent fietser en actieve watersporter. De woning ligt op een groot omheind domein (1ha), dat voor een groot deel bestaat uit graslandschap met daarop fruitbomen. Aan de woning ligt een gezellig terras met uitzicht over het glooiende landschap in de omgeving. Om heerlijk af te kunnen koelen op een warme dag heeft u de beschikking over een beveiligd privé zwembad (10 x 5 m). Verder is de tuin uitgerust met een buitendouche, voldoende terrasmeubilair en een pingpongtafel. De ligging in een heuvelachtige vallei geeft u een schitterend panoramisch uitzicht over de wijde omgeving met het prachtige landschap en de verschillende karakteristieke dorpjes. De grotere steden Agen (met een groot waterpark) en Villeneuve-Sur-Lot liggen op ongeveer 15 km van La Croix-Blanche. Tevens zijn er in de omgeving bekende wijnstreken zoals Bergerac, Cahors, Buzet en Bordeaux. In de buurt liggen de plaatsjes Pujols (14 km), Montflanquin (35 km) en Penne d’Agenais (24 km), die alle geclassificeerd zijn als één van de mooiste dorpjes van Frankrijk. Deze zijn zeker een bezoekje waard. Parterre: (keuken(fornuis(4 kookplaten), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV, DVD-speler, CD-speler), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x stapelbed), badkamer(bad met douche, wastafel, bidet), toilet) garage, wasdroger, wasmachine, verwarming(elektrisch), terras(privé), tuin(privé, omheind), tuinmeubilair, BBQ, parking, zwembad(privé, 10 x 5 m., geopend van Mei t/m Sep), tafeltennistafel, fietsen beschikbaar, kinderbed, kinderstoel