Maison de vacances – BLANQUEFORT-SUR-BRIOLANCE

Treed letterlijk in de voetsporen van Napoleon, in zijn voormalige landhuis in Blanquefort-sur-Briolance (8 km met de auto; 4 km hemelsbreed). Vanuit dit huis heb je een prachtig uitzicht over de beboste heuvels. Het is genieten geblazen bij het privézwembad, met zonneterras. Hier vind je ook een stenen barbecue. Binnenshuis is er een open haard (inclusief hout) en een grote met fitnessapparaat, wasmachine en vriezer. Het gebied rond je vakantiehuis is heuvelachtig en zeer bosrijk zodat het uitermate geschikt is voor mooie wandelingen of fietstochtjes direct vanuit huis (zes (één kinderfiets) fietsen aanwezig). Ook is het hier culinair gezien goed toeven. Het gebied staat bekend om de walnoten, truffels en natuurlijk de foie gras. Ook voor cultuurliefhebbers is hier veel te beleven. Wat dacht je van het imposante kasteel Château de Bonaguil (14 km), of het mooie bastidestadje Monpazier (13 km)? Hier vind je een mooi arcadeplein. In Belvès (23 km) vind je onder de markthal ondergrondse kerkers die hoogstwaarschijnlijk dienst deden als holwoningen. Ook Monflanquin (33 km) is het bezoeken meer dan waard. Voor de kinderen is er een leuk waterpretpark bij Le Bugue (41 km). Tussenetage: (ingang(via buitentrap), woonkamer(TV(Internationale zender(s), Geen Nederlandse zender(s)), open haard, DVD-speler), keuken(koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), toilet) Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 2-pers. bed), badkamer(ligbad), toilet) Souterrain: (slaapkamer(1-pers. bed, 2-pers. bed), badkamer(douche), toilet, vriezer, wasmachine, tuindeuren, fitnesstoestellen) buitenkeuken, terras(privé, overdekt), tuin(privé), tuinmeubilair, BBQ, zwembad(privé, omheind, 12 x 6 m., geopend van 1/2 Apr t/m 1/2 Okt), zandbak, speeltoestellen, tafeltennistafel, fietsen beschikbaar

€585.00
Buy

Related Products

Domaine de Gavaudun – Villa Périgord

Domaine de Gavaudun - Villa Périgord
€414.00

La Croix Blanche

La Croix Blanche
€1,051.00

Maison de vacances – ST FRONT SUR LEMANCE

Maison de vacances - ST FRONT SUR LEMANCE
€633.00

Een echt warm gevoel, dat krijg je van binnen als je dit huis binnenkomt. Door de inrichting (onder meer een comfortabele zithoek en traditioneel balkenplafond) zal je je meteen op je gemak voelen. In de tuin heb je alle ruimte om te ontspannen. Je kunt heerlijk afkoelen in het gedeelde zwembad. In frissere periodes kan het zwembad overdekt worden, zodat de warmte behouden blijft. De eigenares van het vakantiehuis is een expert op het gebied van Thaise en traditionele massage. De vakantiewoning ligt vier kilometer van Sauveterre-la-Lémance (5 km), een gemoedelijk dorpje. Je bevindt je hier op het snijpunt van drie departementen, de Lot, de Dordogne en de Lot-et-Garonne, en daardoor in een zeer veelzijdig gebied. Het kasteel van Bonaguil (5 km) en het bastidestadje (met eveneens een indrukwekkend château) Biron (18 km) zijn eenvoudig te bereiken. Een aanrader! Ook zeer de moeite waard is een bezoekje aan de pareltjes bij de Dordogne, zoals het schilderachtige Beynac-et-Cazenac (47 km), La Roque-Gageac (47 km) en het middeleeuwse Domme (46 km). Onder het marktplein vind je onder meer bizonresten uit de prehistorie. Ook Belvès (32 km) heeft de bezoeker veel te bieden. Woonkamer(TV, DVD-speler, stereo-installatie), open keuken(koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed, 2-pers. bed), badkamer(ligbad, 2x wastafel, toilet, wasmachine), badkamer(douche, toilet), toilet, open haard, verwarming, terras, tuin, tuinmeubilair, BBQ, zwembad(gedeeld met andere gasten, 11 x 5 m., geopend van Jun t/m Sep)