Je verblijft in deze unieke, vrijstaande vakantiewoning op een terrein van maar liefst 2500m², in het rustige plaatsje Caudecoste. Het interieur van uw vakantiehuis is comfortabel en verzorgd. Woonkamer met fijne zithoek rond de open haard en de fraaie balkenplafonds zijn erg gezellig. De slaapkamers zijn ruim en licht. In de serre met zithoek kan je ‘s morgens een prima ontbijtje eten. De ideale thuisbasis om ontspannen de omgeving te ontdekken. De grote tuin is gedeeltelijk omheind en heeft twee heerlijke terrassen. Het eerste terras ligt rond uw privézwembad met ligbedden en een poolhouse. Het tweede terras (overdekt) met tuinmeubilair is een heerlijke plek uit de warme zon met een gezellige BBQ voor het diner. Bakker, dagelijkse boodschappen en postkantoor in Caudecoste (3 km). Hier vindt je ook een tennisbaan en recreatiegebied. Restaurant in Dunes (5 km). Paardrijden of zwemmen in Layrac (5 km). Grote supermarkt bij Agen (15 km). Je bent binnen korte tijd in de middeleeuwse stad Agen of het bastidestadje Valence (17 km). Agen is een leuke stad om te winkelen of een stukje cultuur te ontdekken. Sla een balletje af op de golfbaan bij Bon Encontre (13 km). Parterre: (keuken(koffiezetapparaat, oven, magnetron, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV, DVD-speler, stereo-installatie), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed of 2×1 pers. Bedden), badkamer(douche), toilet, tuindeuren) Poolhouse: (toilet, douche) vide, wasdroger, wasmachine, verwarming(elektrisch), terras, terras(overdekt), tuin(deels omheind), tuinmeubilair, BBQ, zwembad(privé, 11 x 5 m., geopend van Mei t/m 1/2 Okt), speeltoestellen
Authentieke vakantiewoning van 110m2 voor 10 personen met overdekt terras, rustiek gebouwd en zeer comfortabel, gelegen in een heel aangename, rustige setting. Gesitueerd op 60km van Bergerac, 60km van Sarlat en ook 60km van Cahors, zult u van de centrale ligging, het prachtige gebied en een uitstekend verblijf kunnen genieten. Parterre: (woonkamer(2-pers. slaapbank, TV, stereo-installatie, tuindeuren), open keuken(fornuis(4 kookplaten), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, stapelbed), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, douche, wastafel, toilet), badkamer(bad met douche, wastafel), badkamer(douche, wastafel, toilet), toilet(toilet)) 2x paardenstalling(op hetzelfde terrein), wasdroger(gedeeld met andere gasten), wasmachine(gedeeld met andere gasten), feesten, recepties(125 m2), verwarming(elektrisch), terras(overdekt), tuin(gedeeld met andere gasten), tuinmeubilair, parking, trampoline, vijver, zwembad(gedeeld met andere gasten, verwarmd), 2x zwembad(inclusief deel voor peuters (diepte < 50cm)), 2x tennisbaan, jeu de boules baan, speeltoestellen, 2x tafeltennistafel, biljart, fitnesstoestellen
Deze riante, vrijstaande en natuurlijk gelegen vakantiewoning ligt perfect voor de sportieve wandelaar, de fervent fietser en actieve watersporter. De woning ligt op een groot omheind domein (1ha), dat voor een groot deel bestaat uit graslandschap met daarop fruitbomen. Aan de woning ligt een gezellig terras met uitzicht over het glooiende landschap in de omgeving. Om heerlijk af te kunnen koelen op een warme dag heeft u de beschikking over een beveiligd privé zwembad (10 x 5 m). Verder is de tuin uitgerust met een buitendouche, voldoende terrasmeubilair en een pingpongtafel. De ligging in een heuvelachtige vallei geeft u een schitterend panoramisch uitzicht over de wijde omgeving met het prachtige landschap en de verschillende karakteristieke dorpjes. De grotere steden Agen (met een groot waterpark) en Villeneuve-Sur-Lot liggen op ongeveer 15 km van La Croix-Blanche. Tevens zijn er in de omgeving bekende wijnstreken zoals Bergerac, Cahors, Buzet en Bordeaux. In de buurt liggen de plaatsjes Pujols (14 km), Montflanquin (35 km) en Penne d’Agenais (24 km), die alle geclassificeerd zijn als één van de mooiste dorpjes van Frankrijk. Deze zijn zeker een bezoekje waard. Parterre: (keuken(fornuis(4 kookplaten), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV, DVD-speler, CD-speler), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x stapelbed), badkamer(bad met douche, wastafel, bidet), toilet) garage, wasdroger, wasmachine, verwarming(elektrisch), terras(privé), tuin(privé, omheind), tuinmeubilair, BBQ, parking, zwembad(privé, 10 x 5 m., geopend van Mei t/m Sep), tafeltennistafel, fietsen beschikbaar, kinderbed, kinderstoel