Maison de vacances – CUQ

Schitterend gerestaureerde en gerenoveerde boerderij uit de 16e eeuw, met een voor de streek zo karakteristieke duiventoren. Zeer compleet en verzorgd interieur. De woonkamer is licht en ruim met een luie zithoek en een gezellige schouw. Boven een leuke vide met zithoek, boekenkast en spelletjes voor een ouderwets avondje mens-erger-je-nieten. Het vakantiehuis is prachtig vrij gelegen en biedt een panoramisch uitzicht over het licht heuvelachtige landschap. Je beschikt over een groot eigen terrein (6000 m²) met schitterend uitzicht. Grastuin rondom met heerlijk zwembad en terras. Tegen het huis tevens een overdekt terras met BBQ voor de speklapjes! Boodschappen in Astaffort (5 km). Talloze zwemmeren in de nabijheid zoals bij Goulens (4 km) en bij Layrac (8 km). De kinderen doe je een plezier met een bezoek aan Walibi, het waterpretpark bij Agen (17 km). De situering vlakbij de Garonne-rivier (10 km) staat borg voor tal van interessante uitstapjes. Neem de bastide Layrac (8 km), het kasteel van Flamarens (10 km), het middeleeuwse Lectoure (24 km), La Romieu (20 km) en op een half uurtje rijden (32 km) het mooie Nérac met het Château van Henri IV. Parterre: (woonkamer(TV(Internationale zender(s), Geen Nederlandse zender(s)), DVD-speler), keuken(bar, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koelkast), slaapkamer(2-pers. bed, balkon of terras), badkamer(bad of douche), toilet, bijkeuken(wasdroger, wasmachine)) Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed of 2×1 pers. Bedden), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed of 2×1 pers. Bedden, douche, toilet), badkamer(douche, toilet), vide) verwarming(vloerverwarming), terras(overdekt), tuin(privé), tuinmeubilair, BBQ, zwembad(privé, geopend van 1/2 Apr t/m 1/2 Okt)

€1,056.00
Buy

Related Products

€316.00

Port Lalande

Port Lalande
€250.00

Les Demeures du Lac

Les Demeures du Lac
€236.00

De verschillende woningen liggen in een landelijk omgeving. De vrijstaande huizen staan verspreid over het park. Per huis vindt u twee tot maximaal vier woningen en zijn maximaal twee verdiepingen hoog. Alle woningen zijn luxe en comfortabel ingericht en beschikken alle over een terras (voor woningen op de begane grond) of balkon (voor woningen op de 1ste etage), beide met tuinmeubelen. Parterre: (woonkamer(2-pers. slaapbank), keuken(magnetron, afwasmachine), slaapkamer(2-pers. bed of 2×1 pers. Bedden), badkamer(douche, wastafel), toilet) TV, verwarming(CV), terras, tuinmeubilair, zwembad(gedeeld met andere gasten)