Maison de vacances – TAYRAC

Klasse vakantiehuis op een perfecte locatie bij Tayrac. Heerlijk rustig gelegen in het Franse landschap tussen Agen en Moissac. De ideale plek voor een ontspannen vakantie! Het vrijstaande vakantiehuis is comfortabel en met smaak ingericht. Let eens op de fraaie plavuizen, natuurstenen binnenmuren en de balkenplafonds die zorgen voor een authentieke sfeer. In de woonkamer een mooie open haard en een lange zittafel. Er is genoeg ruimte voor een grote groep of meerdere gezinnen. Voor het huis ligt een terras met panoramisch uitzicht over de glooiende omgeving en de keurige tuin met speelgazon en speeltoestellen. Hier ligt ook het omheinde privézwembad met zonneterras, geflankeerd door het poolhouse met een tafeltennistafel, tafelvoetbal en een ruim overdekt terras met grote tuintafel. Een perfect plekje om gezamenlijk de dag te besluiten met een zomerse maaltijd van de BBQ. Dagelijkse boodschappen in Puymirol (4 km); supermarkt in Agen (19 km). In de omgeving kan je kanoën op de rivier de Lot (verhuur Layrac, 17 km), of golfen bij Auvillar (15 km). Voor cultuur kan je een bezoek brengen aan het beroemde 12e eeuwse klooster in Moissac (27 km) of de grotten van Fontirou (19 km). Parterre: (woonkamer(TV(Internationale zender(s), Geen Nederlandse zender(s)), open haard, stereo-installatie, bar), keuken(koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed of 2×1 pers. Bedden), badkamer(bad met douche), badkamer(douche), toilet, toilet, berging(wasdroger, wasmachine)) Op de 1e etage: (slaapkamer(5x 1-pers. bed), toilet) Poolhouse: (toilet, koelkast, douche, terras(overdekt), BBQ, tafeltennistafel, tafelvoetbal) verwarming(elektrisch), terras, tuin, tuinmeubilair, zwembad(privé, 10 x 5 m., geopend van Apr t/m Okt), speeltoestellen, glijbaan, kinderstoel

€753.00
Buy

 

Related Products


Domaine de Gavaudun – Le gîte Vezou

Domaine de Gavaudun - Le gîte Vezou
€509.00

Authentieke vakantiewoning van 110m2 voor 10 personen met overdekt terras, rustiek gebouwd en zeer comfortabel, gelegen in een heel aangename, rustige setting. Gesitueerd op 60km van Bergerac, 60km van Sarlat en ook 60km van Cahors, zult u van de centrale ligging, het prachtige gebied en een uitstekend verblijf kunnen genieten. Parterre: (woonkamer(2-pers. slaapbank, TV, stereo-installatie, tuindeuren), open keuken(fornuis(4 kookplaten), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, stapelbed), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, douche, wastafel, toilet), badkamer(bad met douche, wastafel), badkamer(douche, wastafel, toilet), toilet(toilet)) 2x paardenstalling(op hetzelfde terrein), wasdroger(gedeeld met andere gasten), wasmachine(gedeeld met andere gasten), feesten, recepties(125 m2), verwarming(elektrisch), terras(overdekt), tuin(gedeeld met andere gasten), tuinmeubilair, parking, trampoline, vijver, zwembad(gedeeld met andere gasten, verwarmd), 2x zwembad(inclusief deel voor peuters (diepte < 50cm)), 2x tennisbaan, jeu de boules baan, speeltoestellen, 2x tafeltennistafel, biljart, fitnesstoestellen

Résidence de l'Aquaresort

Résidence de l'Aquaresort
€257.00

Vakantiepark Aquaresort biedt appartementen voor 4 (FR-47600-01), 6 (FR-47600-02) en 8 (FR-47600-04) aan, welke gevestigd zijn in 4 kleine gebouwen van 2 verdiepingen. De appartementen beschikken, afhankelijk van de ligging, over een overdekt terras of overdekt balkon. Daarnaast zijn er geschakeldevilla’s, geschikt voor 4 (FR-47600-06), 6 (FR-47600-03) en 8 (FR-47600-05) personen. De villa’s beschikken over een terras met tuinmeubelen. Zowel de appartementen als de villa’s zijn verzorgd en comfortabel ingericht. Woonkamer(2-pers. slaapbank), kitchenette(fornuis(keramisch), combimagnetron, afwasmachine), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(bad of douche, wastafel, toilet), balkon, tuinmeubilair, zwembad(gedeeld met andere gasten)

La Croix Blanche

La Croix Blanche
€1,051.00

Deze riante, vrijstaande en natuurlijk gelegen vakantiewoning ligt perfect voor de sportieve wandelaar, de fervent fietser en actieve watersporter. De woning ligt op een groot omheind domein (1ha), dat voor een groot deel bestaat uit graslandschap met daarop fruitbomen. Aan de woning ligt een gezellig terras met uitzicht over het glooiende landschap in de omgeving. Om heerlijk af te kunnen koelen op een warme dag heeft u de beschikking over een beveiligd privé zwembad (10 x 5 m). Verder is de tuin uitgerust met een buitendouche, voldoende terrasmeubilair en een pingpongtafel. De ligging in een heuvelachtige vallei geeft u een schitterend panoramisch uitzicht over de wijde omgeving met het prachtige landschap en de verschillende karakteristieke dorpjes. De grotere steden Agen (met een groot waterpark) en Villeneuve-Sur-Lot liggen op ongeveer 15 km van La Croix-Blanche. Tevens zijn er in de omgeving bekende wijnstreken zoals Bergerac, Cahors, Buzet en Bordeaux. In de buurt liggen de plaatsjes Pujols (14 km), Montflanquin (35 km) en Penne d’Agenais (24 km), die alle geclassificeerd zijn als één van de mooiste dorpjes van Frankrijk. Deze zijn zeker een bezoekje waard. Parterre: (keuken(fornuis(4 kookplaten), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV, DVD-speler, CD-speler), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x stapelbed), badkamer(bad met douche, wastafel, bidet), toilet) garage, wasdroger, wasmachine, verwarming(elektrisch), terras(privé), tuin(privé, omheind), tuinmeubilair, BBQ, parking, zwembad(privé, 10 x 5 m., geopend van Mei t/m Sep), tafeltennistafel, fietsen beschikbaar, kinderbed, kinderstoel