Op dit domein staan twee authentieke, prachtig gerestaureerde Franse woonhuizen: "Au Paradis" en "La Dame Blanche". Volledig omgeven door weelderige tuinen, met aanpalende boomgaard en privézwembad kun je genieten van een onvergetelijke vakantie. "La Dame Blanche" is buiten het hoogseizoen ook apart te huur. "Au Paradis", een elegante Presbiterie in Périgordstijl, dateert uit de 14e eeuw en is een van de oudste huizen in de regio. Met z’n combinatie van steen en houtwerk is het een typisch voorbeeld van de lokale architecturale stijl. Ondanks een grondige renovatie, werden alle originele elementen, eiken balken, natuursteen behouden. Meer nog, ze zijn exact hetzelfde gebleven als toen het huis werd gebouwd. "La Dame Blanche" de nieuwere Presbiterie is genoemd naar de kerkuil die naar verluidt huist in de nok van het dak. La Dame Blanche dateert uit 1769 en werd gebouwd in de traditionele stijl van de Périgord. Het huis werd zorgvuldig en smaakvol gerenoveerd waarbij bijna alle oorspronkelijke elementen werden behouden. In dit huis is er plaats aan tafel voor 12 mensen. Parterre: (woonkamer(TV(digital), CD-speler), eetkamer, keuken(fornuis(4 kookplaten), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, wasmachine), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer met badkamer(2-pers.king size bed, douche, wastafel, toilet, bidet), badkamer(bad of douche, wastafel, toilet, bidet), toilet) Gastenverblijf Parterre: (woonkeuken(fornuis(4 kookplaten), magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, wasdroger, wasmachine), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(bad met douche, wastafel, bidet), badkamer(douche, toilet)) verwarming(elektrisch), terras(privé), tuin(privé), tuinmeubilair, BBQ, BBQ, parking, zwembad(privé, 9 x 5 m., geopend van Jun t/m Sep), fietsen beschikbaar, kinderbed, kinderstoel
Deze riante, vrijstaande en natuurlijk gelegen vakantiewoning ligt perfect voor de sportieve wandelaar, de fervent fietser en actieve watersporter. De woning ligt op een groot omheind domein (1ha), dat voor een groot deel bestaat uit graslandschap met daarop fruitbomen. Aan de woning ligt een gezellig terras met uitzicht over het glooiende landschap in de omgeving. Om heerlijk af te kunnen koelen op een warme dag heeft u de beschikking over een beveiligd privé zwembad (10 x 5 m). Verder is de tuin uitgerust met een buitendouche, voldoende terrasmeubilair en een pingpongtafel. De ligging in een heuvelachtige vallei geeft u een schitterend panoramisch uitzicht over de wijde omgeving met het prachtige landschap en de verschillende karakteristieke dorpjes. De grotere steden Agen (met een groot waterpark) en Villeneuve-Sur-Lot liggen op ongeveer 15 km van La Croix-Blanche. Tevens zijn er in de omgeving bekende wijnstreken zoals Bergerac, Cahors, Buzet en Bordeaux. In de buurt liggen de plaatsjes Pujols (14 km), Montflanquin (35 km) en Penne d’Agenais (24 km), die alle geclassificeerd zijn als één van de mooiste dorpjes van Frankrijk. Deze zijn zeker een bezoekje waard. Parterre: (keuken(fornuis(4 kookplaten), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV, DVD-speler, CD-speler), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x stapelbed), badkamer(bad met douche, wastafel, bidet), toilet) garage, wasdroger, wasmachine, verwarming(elektrisch), terras(privé), tuin(privé, omheind), tuinmeubilair, BBQ, parking, zwembad(privé, 10 x 5 m., geopend van Mei t/m Sep), tafeltennistafel, fietsen beschikbaar, kinderbed, kinderstoel
Authentieke vakantiewoning van 110m2 voor 10 personen met overdekt terras, rustiek gebouwd en zeer comfortabel, gelegen in een heel aangename, rustige setting. Gesitueerd op 60km van Bergerac, 60km van Sarlat en ook 60km van Cahors, zult u van de centrale ligging, het prachtige gebied en een uitstekend verblijf kunnen genieten. Parterre: (woonkamer(2-pers. slaapbank, TV, stereo-installatie, tuindeuren), open keuken(fornuis(4 kookplaten), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, stapelbed), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, douche, wastafel, toilet), badkamer(bad met douche, wastafel), badkamer(douche, wastafel, toilet), toilet(toilet)) 2x paardenstalling(op hetzelfde terrein), wasdroger(gedeeld met andere gasten), wasmachine(gedeeld met andere gasten), feesten, recepties(125 m2), verwarming(elektrisch), terras(overdekt), tuin(gedeeld met andere gasten), tuinmeubilair, parking, trampoline, vijver, zwembad(gedeeld met andere gasten, verwarmd), 2x zwembad(inclusief deel voor peuters (diepte < 50cm)), 2x tennisbaan, jeu de boules baan, speeltoestellen, 2x tafeltennistafel, biljart, fitnesstoestellen
Vakantiepark Aquaresort biedt appartementen voor 4 (FR-47600-01), 6 (FR-47600-02) en 8 (FR-47600-04) aan, welke gevestigd zijn in 4 kleine gebouwen van 2 verdiepingen. De appartementen beschikken, afhankelijk van de ligging, over een overdekt terras of overdekt balkon. Daarnaast zijn er geschakeldevilla’s, geschikt voor 4 (FR-47600-06), 6 (FR-47600-03) en 8 (FR-47600-05) personen. De villa’s beschikken over een terras met tuinmeubelen. Zowel de appartementen als de villa’s zijn verzorgd en comfortabel ingericht. Woonkamer(2-pers. slaapbank), kitchenette(fornuis(keramisch), combimagnetron, afwasmachine), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(bad of douche, wastafel, toilet), balkon, tuinmeubilair, zwembad(gedeeld met andere gasten)