Schitterend gerestaureerde en gerenoveerde boerderij uit de 16e eeuw, met een voor de streek zo karakteristieke duiventoren. Zeer compleet en verzorgd interieur. De woonkamer is licht en ruim met een luie zithoek en een gezellige schouw. Boven een leuke vide met zithoek, boekenkast en spelletjes voor een ouderwets avondje mens-erger-je-nieten. Het vakantiehuis is prachtig vrij gelegen en biedt een panoramisch uitzicht over het licht heuvelachtige landschap. Je beschikt over een groot eigen terrein (6000 m²) met schitterend uitzicht. Grastuin rondom met heerlijk zwembad en terras. Tegen het huis tevens een overdekt terras met BBQ voor de speklapjes! Boodschappen in Astaffort (5 km). Talloze zwemmeren in de nabijheid zoals bij Goulens (4 km) en bij Layrac (8 km). De kinderen doe je een plezier met een bezoek aan Walibi, het waterpretpark bij Agen (17 km). De situering vlakbij de Garonne-rivier (10 km) staat borg voor tal van interessante uitstapjes. Neem de bastide Layrac (8 km), het kasteel van Flamarens (10 km), het middeleeuwse Lectoure (24 km), La Romieu (20 km) en op een half uurtje rijden (32 km) het mooie Nérac met het Château van Henri IV. Parterre: (woonkamer(TV(Internationale zender(s), Geen Nederlandse zender(s)), DVD-speler), keuken(bar, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koelkast), slaapkamer(2-pers. bed, balkon of terras), badkamer(bad of douche), toilet, bijkeuken(wasdroger, wasmachine)) Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed of 2×1 pers. Bedden), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed of 2×1 pers. Bedden, douche, toilet), badkamer(douche, toilet), vide) verwarming(vloerverwarming), terras(overdekt), tuin(privé), tuinmeubilair, BBQ, zwembad(privé, geopend van 1/2 Apr t/m 1/2 Okt)
Twee-onder-één-kap villa van 56 m2 voor 5 à 7 personen met terras, traditioneel gebouwd en zeer comfortabel, gelegen in een heel aangename, rustige setting. Ideaal voor een verblijf met vrienden of met familie. Gesitueerd op 60km van Bergerac, 60km van Sarlat en aan 60km van Cahors, zult u van decentrale ligging, het prachtige gebied en een uitstekend verblijf kunnen genieten. Parterre: (woonkamer(2-pers. slaapbank, TV, stereo-installatie, tuindeuren), keuken(fornuis(4 kookplaten), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), badkamer(bad met douche, wastafel), toilet(toilet)) Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(stapelbed, 2-pers. bed of 2×1 pers. Bedden), badkamer(douche, wastafel, toilet)) 2x paardenstalling(op hetzelfde terrein), wasdroger(gedeeld met andere gasten), wasmachine(gedeeld met andere gasten), feesten, recepties(125 m2), verwarming(elektrisch), terras(overdekt), tuin(gedeeld met andere gasten), tuinmeubilair, 2x parking, trampoline, vijver, zwembad(gedeeld met andere gasten, verwarmd), 2x zwembad(inclusief deel voor peuters (diepte < 50cm)), 2x tennisbaan, jeu de boules baan, speeltoestellen, 2x tafeltennistafel, tafelvoetbal, biljart, fitnesstoestellen