Résidence du Lac

Gelegen op een uitgestrekt, landschappelijk park, aan de rand van een meer, een vakantiepark in een exclusieve en groene omgeving. Het park is onderverdeeld in huizen en appartementen en is geïnspireerd op de regionale traditie van de "bastides": getrapte daken met halfronde pannen, kiezelkleurige gevels met dakspanten, externe bogen en trappen. Voor de welverdiende ontspanning is er een verwarmd zwembad voorzien van een zonneweide met parasols en ligstoelen, de kleintjes kunnen genieten van een poedelbad met speeltuin. De huizen zijn met zorg ingericht en zijn van alle praktische benodigdheden voorzien voor een zorgeloze vakantie. Vanuit dit knusse onderkomen kunt u vele tochten maken in de regio: bastides, kastelen, middeleeuwse dorpjes, boottochtjes op de Lot Eigen vervoer is hier noodzakelijk. Alle winkels in Monflanquin op 600m. Parterre: (woonkamer(1-pers. onderschuifbed, 2x 1-pers. slaapbank, TV), open keuken(afwasmachine, tuinmeubilair), toilet) Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(ligbad, wastafel)) balkon of terras, tuin(gedeeld met andere gasten), parking, zwembad(gedeeld met andere gasten)

€340.00
Buy

 

Related Products


Maison de vacances – CUQ

Maison de vacances - CUQ
€1,056.00

Schitterend gerestaureerde en gerenoveerde boerderij uit de 16e eeuw, met een voor de streek zo karakteristieke duiventoren. Zeer compleet en verzorgd interieur. De woonkamer is licht en ruim met een luie zithoek en een gezellige schouw. Boven een leuke vide met zithoek, boekenkast en spelletjes voor een ouderwets avondje mens-erger-je-nieten. Het vakantiehuis is prachtig vrij gelegen en biedt een panoramisch uitzicht over het licht heuvelachtige landschap. Je beschikt over een groot eigen terrein (6000 m²) met schitterend uitzicht. Grastuin rondom met heerlijk zwembad en terras. Tegen het huis tevens een overdekt terras met BBQ voor de speklapjes! Boodschappen in Astaffort (5 km). Talloze zwemmeren in de nabijheid zoals bij Goulens (4 km) en bij Layrac (8 km). De kinderen doe je een plezier met een bezoek aan Walibi, het waterpretpark bij Agen (17 km). De situering vlakbij de Garonne-rivier (10 km) staat borg voor tal van interessante uitstapjes. Neem de bastide Layrac (8 km), het kasteel van Flamarens (10 km), het middeleeuwse Lectoure (24 km), La Romieu (20 km) en op een half uurtje rijden (32 km) het mooie Nérac met het Château van Henri IV. Parterre: (woonkamer(TV(Internationale zender(s), Geen Nederlandse zender(s)), DVD-speler), keuken(bar, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koelkast), slaapkamer(2-pers. bed, balkon of terras), badkamer(bad of douche), toilet, bijkeuken(wasdroger, wasmachine)) Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed of 2×1 pers. Bedden), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed of 2×1 pers. Bedden, douche, toilet), badkamer(douche, toilet), vide) verwarming(vloerverwarming), terras(overdekt), tuin(privé), tuinmeubilair, BBQ, zwembad(privé, geopend van 1/2 Apr t/m 1/2 Okt)

Domaine de Gavaudun – Villa Périgord

Domaine de Gavaudun - Villa Périgord
€414.00

Twee-onder-één-kap villa van 56 m2 voor 5 à 7 personen met terras, traditioneel gebouwd en zeer comfortabel, gelegen in een heel aangename, rustige setting. Ideaal voor een verblijf met vrienden of met familie. Gesitueerd op 60km van Bergerac, 60km van Sarlat en aan 60km van Cahors, zult u van decentrale ligging, het prachtige gebied en een uitstekend verblijf kunnen genieten. Parterre: (woonkamer(2-pers. slaapbank, TV, stereo-installatie, tuindeuren), keuken(fornuis(4 kookplaten), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), badkamer(bad met douche, wastafel), toilet(toilet)) Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(stapelbed, 2-pers. bed of 2×1 pers. Bedden), badkamer(douche, wastafel, toilet)) 2x paardenstalling(op hetzelfde terrein), wasdroger(gedeeld met andere gasten), wasmachine(gedeeld met andere gasten), feesten, recepties(125 m2), verwarming(elektrisch), terras(overdekt), tuin(gedeeld met andere gasten), tuinmeubilair, 2x parking, trampoline, vijver, zwembad(gedeeld met andere gasten, verwarmd), 2x zwembad(inclusief deel voor peuters (diepte < 50cm)), 2x tennisbaan, jeu de boules baan, speeltoestellen, 2x tafeltennistafel, tafelvoetbal, biljart, fitnesstoestellen

La Croix Blanche

La Croix Blanche
€1,051.00

Deze riante, vrijstaande en natuurlijk gelegen vakantiewoning ligt perfect voor de sportieve wandelaar, de fervent fietser en actieve watersporter. De woning ligt op een groot omheind domein (1ha), dat voor een groot deel bestaat uit graslandschap met daarop fruitbomen. Aan de woning ligt een gezellig terras met uitzicht over het glooiende landschap in de omgeving. Om heerlijk af te kunnen koelen op een warme dag heeft u de beschikking over een beveiligd privé zwembad (10 x 5 m). Verder is de tuin uitgerust met een buitendouche, voldoende terrasmeubilair en een pingpongtafel. De ligging in een heuvelachtige vallei geeft u een schitterend panoramisch uitzicht over de wijde omgeving met het prachtige landschap en de verschillende karakteristieke dorpjes. De grotere steden Agen (met een groot waterpark) en Villeneuve-Sur-Lot liggen op ongeveer 15 km van La Croix-Blanche. Tevens zijn er in de omgeving bekende wijnstreken zoals Bergerac, Cahors, Buzet en Bordeaux. In de buurt liggen de plaatsjes Pujols (14 km), Montflanquin (35 km) en Penne d’Agenais (24 km), die alle geclassificeerd zijn als één van de mooiste dorpjes van Frankrijk. Deze zijn zeker een bezoekje waard. Parterre: (keuken(fornuis(4 kookplaten), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV, DVD-speler, CD-speler), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x stapelbed), badkamer(bad met douche, wastafel, bidet), toilet) garage, wasdroger, wasmachine, verwarming(elektrisch), terras(privé), tuin(privé, omheind), tuinmeubilair, BBQ, parking, zwembad(privé, 10 x 5 m., geopend van Mei t/m Sep), tafeltennistafel, fietsen beschikbaar, kinderbed, kinderstoel