Vakantiehuis Côte Atlantique

Deze prachtige, tot moderne loft gerestaureerde, oude schuur heeft een sfeervolle goed onderhouden omheinde tuin met onder andere een gazon, twee landelijk gedecoreerde terrassen, waarvan er één op een soort overdekte binnenplaats ligt en het andere aan het zwembad. Op beide terrassen zijn een houten eettafel met stoelen aanwezig. Je hebt de beschikking over het fraaie, verwarmbare privézwembad (10 x 5 m). Tevens is er voldoende gietijzeren tuinmeubilair met kussens en een barbecue aanwezig. Voor de kinderen is er veel speelruimte. Bij de renovatie van deze landelijk gelegen loft zijn de oorspronkelijke elementen zoals de authentieke stenen muren en balkenstructuur behouden gebleven. Deze geven een prachtig contrast met de moderne decoratie. De loft bevindt zich in een prachtige natuur tussen de weilanden en bossen. In de buurt liggen verschillende pittoreske middeleeuwse dorpjes. Voor de golfliefhebbers ligt er op 1,2 km afstand van het landhuis de prachtige 18 holes golfbaan. De grotere steden Agen op 20 km,(met een waterpark) en Villeneuve-Sur-Lot op 10 km zijn zeker een bezoekje waard. Tevens vind je in de omgeving de bekende wijnstreken zoals Bergerac, Cahors en Bordeaux. Parterre: (keuken(oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV, open haard, DVD-speler), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche, 2x wastafel), toilet, bijkeuken(wasdroger, wasmachine)) Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed), badkamer(douche, 2x wastafel, toilet)) terras, tuin(omheind), BBQ, zwembad(privé, 10 x 5 m.)

€2,602.00
Buy

 

Related Products


Résidence de l'Aquaresort

Résidence de l'Aquaresort
€257.00

Vakantiepark Aquaresort biedt appartementen voor 4 (FR-47600-01), 6 (FR-47600-02) en 8 (FR-47600-04) aan, welke gevestigd zijn in 4 kleine gebouwen van 2 verdiepingen. De appartementen beschikken, afhankelijk van de ligging, over een overdekt terras of overdekt balkon. Daarnaast zijn er geschakeldevilla’s, geschikt voor 4 (FR-47600-06), 6 (FR-47600-03) en 8 (FR-47600-05) personen. De villa’s beschikken over een terras met tuinmeubelen. Zowel de appartementen als de villa’s zijn verzorgd en comfortabel ingericht. Woonkamer(2-pers. slaapbank), kitchenette(fornuis(keramisch), combimagnetron, afwasmachine), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(bad of douche, wastafel, toilet), balkon, tuinmeubilair, zwembad(gedeeld met andere gasten)

Domaine de Gavaudun – Le gîte Vezou

Domaine de Gavaudun - Le gîte Vezou
€509.00

Authentieke vakantiewoning van 110m2 voor 10 personen met overdekt terras, rustiek gebouwd en zeer comfortabel, gelegen in een heel aangename, rustige setting. Gesitueerd op 60km van Bergerac, 60km van Sarlat en ook 60km van Cahors, zult u van de centrale ligging, het prachtige gebied en een uitstekend verblijf kunnen genieten. Parterre: (woonkamer(2-pers. slaapbank, TV, stereo-installatie, tuindeuren), open keuken(fornuis(4 kookplaten), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, stapelbed), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, douche, wastafel, toilet), badkamer(bad met douche, wastafel), badkamer(douche, wastafel, toilet), toilet(toilet)) 2x paardenstalling(op hetzelfde terrein), wasdroger(gedeeld met andere gasten), wasmachine(gedeeld met andere gasten), feesten, recepties(125 m2), verwarming(elektrisch), terras(overdekt), tuin(gedeeld met andere gasten), tuinmeubilair, parking, trampoline, vijver, zwembad(gedeeld met andere gasten, verwarmd), 2x zwembad(inclusief deel voor peuters (diepte < 50cm)), 2x tennisbaan, jeu de boules baan, speeltoestellen, 2x tafeltennistafel, biljart, fitnesstoestellen

La Croix Blanche

La Croix Blanche
€1,051.00

Deze riante, vrijstaande en natuurlijk gelegen vakantiewoning ligt perfect voor de sportieve wandelaar, de fervent fietser en actieve watersporter. De woning ligt op een groot omheind domein (1ha), dat voor een groot deel bestaat uit graslandschap met daarop fruitbomen. Aan de woning ligt een gezellig terras met uitzicht over het glooiende landschap in de omgeving. Om heerlijk af te kunnen koelen op een warme dag heeft u de beschikking over een beveiligd privé zwembad (10 x 5 m). Verder is de tuin uitgerust met een buitendouche, voldoende terrasmeubilair en een pingpongtafel. De ligging in een heuvelachtige vallei geeft u een schitterend panoramisch uitzicht over de wijde omgeving met het prachtige landschap en de verschillende karakteristieke dorpjes. De grotere steden Agen (met een groot waterpark) en Villeneuve-Sur-Lot liggen op ongeveer 15 km van La Croix-Blanche. Tevens zijn er in de omgeving bekende wijnstreken zoals Bergerac, Cahors, Buzet en Bordeaux. In de buurt liggen de plaatsjes Pujols (14 km), Montflanquin (35 km) en Penne d’Agenais (24 km), die alle geclassificeerd zijn als één van de mooiste dorpjes van Frankrijk. Deze zijn zeker een bezoekje waard. Parterre: (keuken(fornuis(4 kookplaten), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV, DVD-speler, CD-speler), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x stapelbed), badkamer(bad met douche, wastafel, bidet), toilet) garage, wasdroger, wasmachine, verwarming(elektrisch), terras(privé), tuin(privé, omheind), tuinmeubilair, BBQ, parking, zwembad(privé, 10 x 5 m., geopend van Mei t/m Sep), tafeltennistafel, fietsen beschikbaar, kinderbed, kinderstoel