Deze prachtige, tot moderne loft gerestaureerde, oude schuur heeft een sfeervolle goed onderhouden omheinde tuin met onder andere een gazon, twee landelijk gedecoreerde terrassen, waarvan er één op een soort overdekte binnenplaats ligt en het andere aan het zwembad. Op beide terrassen zijn een houten eettafel met stoelen aanwezig. Je hebt de beschikking over het fraaie, verwarmbare privézwembad (10 x 5 m). Tevens is er voldoende gietijzeren tuinmeubilair met kussens en een barbecue aanwezig. Voor de kinderen is er veel speelruimte. Bij de renovatie van deze landelijk gelegen loft zijn de oorspronkelijke elementen zoals de authentieke stenen muren en balkenstructuur behouden gebleven. Deze geven een prachtig contrast met de moderne decoratie. De loft bevindt zich in een prachtige natuur tussen de weilanden en bossen. In de buurt liggen verschillende pittoreske middeleeuwse dorpjes. Voor de golfliefhebbers ligt er op 1,2 km afstand van het landhuis de prachtige 18 holes golfbaan. De grotere steden Agen op 20 km,(met een waterpark) en Villeneuve-Sur-Lot op 10 km zijn zeker een bezoekje waard. Tevens vind je in de omgeving de bekende wijnstreken zoals Bergerac, Cahors en Bordeaux. Parterre: (keuken(oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV, open haard, DVD-speler), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche, 2x wastafel), toilet, bijkeuken(wasdroger, wasmachine)) Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed), badkamer(douche, 2x wastafel, toilet)) terras, tuin(omheind), BBQ, zwembad(privé, 10 x 5 m.)
Schitterend gerestaureerde en gerenoveerde boerderij uit de 16e eeuw, met een voor de streek zo karakteristieke duiventoren. Zeer compleet en verzorgd interieur. De woonkamer is licht en ruim met een luie zithoek en een gezellige schouw. Boven een leuke vide met zithoek, boekenkast en spelletjes voor een ouderwets avondje mens-erger-je-nieten. Het vakantiehuis is prachtig vrij gelegen en biedt een panoramisch uitzicht over het licht heuvelachtige landschap. Je beschikt over een groot eigen terrein (6000 m²) met schitterend uitzicht. Grastuin rondom met heerlijk zwembad en terras. Tegen het huis tevens een overdekt terras met BBQ voor de speklapjes! Boodschappen in Astaffort (5 km). Talloze zwemmeren in de nabijheid zoals bij Goulens (4 km) en bij Layrac (8 km). De kinderen doe je een plezier met een bezoek aan Walibi, het waterpretpark bij Agen (17 km). De situering vlakbij de Garonne-rivier (10 km) staat borg voor tal van interessante uitstapjes. Neem de bastide Layrac (8 km), het kasteel van Flamarens (10 km), het middeleeuwse Lectoure (24 km), La Romieu (20 km) en op een half uurtje rijden (32 km) het mooie Nérac met het Château van Henri IV. Parterre: (woonkamer(TV(Internationale zender(s), Geen Nederlandse zender(s)), DVD-speler), keuken(bar, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koelkast), slaapkamer(2-pers. bed, balkon of terras), badkamer(bad of douche), toilet, bijkeuken(wasdroger, wasmachine)) Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed of 2×1 pers. Bedden), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed of 2×1 pers. Bedden, douche, toilet), badkamer(douche, toilet), vide) verwarming(vloerverwarming), terras(overdekt), tuin(privé), tuinmeubilair, BBQ, zwembad(privé, geopend van 1/2 Apr t/m 1/2 Okt)