Vakantiehuis Côte Atlantique

Deze prachtige, tot moderne loft gerestaureerde, oude schuur heeft een sfeervolle goed onderhouden omheinde tuin met onder andere een gazon, twee landelijk gedecoreerde terrassen, waarvan er één op een soort overdekte binnenplaats ligt en het andere aan het zwembad. Op beide terrassen zijn een houten eettafel met stoelen aanwezig. Je hebt de beschikking over het fraaie, verwarmbare privézwembad (10 x 5 m). Tevens is er voldoende gietijzeren tuinmeubilair met kussens en een barbecue aanwezig. Voor de kinderen is er veel speelruimte. Bij de renovatie van deze landelijk gelegen loft zijn de oorspronkelijke elementen zoals de authentieke stenen muren en balkenstructuur behouden gebleven. Deze geven een prachtig contrast met de moderne decoratie. De loft bevindt zich in een prachtige natuur tussen de weilanden en bossen. In de buurt liggen verschillende pittoreske middeleeuwse dorpjes. Voor de golfliefhebbers ligt er op 1,2 km afstand van het landhuis de prachtige 18 holes golfbaan. De grotere steden Agen op 20 km,(met een waterpark) en Villeneuve-Sur-Lot op 10 km zijn zeker een bezoekje waard. Tevens vind je in de omgeving de bekende wijnstreken zoals Bergerac, Cahors en Bordeaux. Parterre: (keuken(oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV, open haard, DVD-speler), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche, 2x wastafel), toilet, bijkeuken(wasdroger, wasmachine)) Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed), badkamer(douche, 2x wastafel, toilet)) terras, tuin(omheind), BBQ, zwembad(privé, 10 x 5 m.)

€2,602.00
Buy

Related Products

€316.00

Port Lalande

Port Lalande
€250.00

De chalets zijn vrijstaand en geschikt voor 6 (FR-47260-03, FR-47260-04 en FR-47260-05) of 8 personen (FR-47260-02). Het type Garonne (FR-47260-02) is geschikt voor 6 volwassenen en 2 kinderen en het type Aquitaine (FR-47260-03) is geschikt voor 4 volwassenen en 2 kinderen. De inrichting is verzorgd en alle chalets beschikken over een overdekt terras met tuinmeubelen. Woonkamer(2-pers. onderschuifbed), kitchenette(magnetron, afwasmachine), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(stapelbed), badkamer(bad of douche), toilet, airconditioning, zwembad(gedeeld met andere gasten)

Les Demeures du Lac

Les Demeures du Lac
€236.00

De verschillende woningen liggen in een landelijk omgeving. De vrijstaande huizen staan verspreid over het park. Per huis vindt u twee tot maximaal vier woningen en zijn maximaal twee verdiepingen hoog. Alle woningen zijn luxe en comfortabel ingericht en beschikken alle over een terras (voor woningen op de begane grond) of balkon (voor woningen op de 1ste etage), beide met tuinmeubelen. Parterre: (woonkamer(2-pers. slaapbank), keuken(magnetron, afwasmachine), slaapkamer(2-pers. bed of 2×1 pers. Bedden), badkamer(douche, wastafel), toilet) TV, verwarming(CV), terras, tuinmeubilair, zwembad(gedeeld met andere gasten)