Villa – MONCAUT

In deze geweldige villa voel je je haast koning te rijk! Je verblijft op een privéterrein van 13 hectare met een prachtig uitzicht over het panoramische, glooiende landschap. De vakantiewoning is bijzonder stijlvol en verzorgd ingericht. Kijk eens naar de koninklijke open haard in de grote eetkamer! De balkenplafonds en kroonluchters dragen ook bij aan de karakteristieke sfeer van het huis. Bij de mooie villa hoort een grote grastuin met lavendel, bloemen en plekjes in de schaduw. Picknicken in eigen bos, tafeltennissen en badminton spelen of van de zon genieten bij het prachtige privézwembad. Natuurlijk is er het terras met BBQ om de dag af te sluiten. Dit alles met een uniek uitzicht over de Franse groene velden. Dagelijkse boodschappen in Sainte-Colombe (3 km). Bakker, restaurant en grote supermarkt in Roquefort (10 km). De gezellige stad Agen is vlakbij (15 km) en erg geschikt om lekker te winkelen of een museum te bezoeken. Het middeleeuwse Nérac (15 km) met zijn charme oude huizen, de rivier de Baïse en de gotische brug zijn zeker een kijk waard. Paardrijden, kanovaren, een klimparcours door de bomen of paintballen in het bos in Barbaste (20 km). Parterre: (woonkamer(TV, DVD-speler, stereo-installatie), woonkeuken(open haard, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed), toilet, bijkeuken(koel-/vriescombinatie), tuindeuren) Op de 1e etage: (slaapkamer(3x 1-pers. bed), slaapkamer met badkamer(bad met douche, toilet), slaapkamer met badkamer(douche, toilet), badkamer(bad of douche, toilet)) hal, wasdroger, wasmachine, verwarming, terras, tuin, tuinmeubilair, BBQ, zwembad(privé, 10 x 5 m., geopend van 1/2 Apr t/m 1/2 Okt), tafeltennistafel, kinderbed

€852.00
Buy

 

Related Products


La Croix Blanche

La Croix Blanche
€1,051.00

Deze riante, vrijstaande en natuurlijk gelegen vakantiewoning ligt perfect voor de sportieve wandelaar, de fervent fietser en actieve watersporter. De woning ligt op een groot omheind domein (1ha), dat voor een groot deel bestaat uit graslandschap met daarop fruitbomen. Aan de woning ligt een gezellig terras met uitzicht over het glooiende landschap in de omgeving. Om heerlijk af te kunnen koelen op een warme dag heeft u de beschikking over een beveiligd privé zwembad (10 x 5 m). Verder is de tuin uitgerust met een buitendouche, voldoende terrasmeubilair en een pingpongtafel. De ligging in een heuvelachtige vallei geeft u een schitterend panoramisch uitzicht over de wijde omgeving met het prachtige landschap en de verschillende karakteristieke dorpjes. De grotere steden Agen (met een groot waterpark) en Villeneuve-Sur-Lot liggen op ongeveer 15 km van La Croix-Blanche. Tevens zijn er in de omgeving bekende wijnstreken zoals Bergerac, Cahors, Buzet en Bordeaux. In de buurt liggen de plaatsjes Pujols (14 km), Montflanquin (35 km) en Penne d’Agenais (24 km), die alle geclassificeerd zijn als één van de mooiste dorpjes van Frankrijk. Deze zijn zeker een bezoekje waard. Parterre: (keuken(fornuis(4 kookplaten), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV, DVD-speler, CD-speler), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x stapelbed), badkamer(bad met douche, wastafel, bidet), toilet) garage, wasdroger, wasmachine, verwarming(elektrisch), terras(privé), tuin(privé, omheind), tuinmeubilair, BBQ, parking, zwembad(privé, 10 x 5 m., geopend van Mei t/m Sep), tafeltennistafel, fietsen beschikbaar, kinderbed, kinderstoel

Domaine de Gavaudun – Le gîte Vezou

Domaine de Gavaudun - Le gîte Vezou
€509.00

Authentieke vakantiewoning van 110m2 voor 10 personen met overdekt terras, rustiek gebouwd en zeer comfortabel, gelegen in een heel aangename, rustige setting. Gesitueerd op 60km van Bergerac, 60km van Sarlat en ook 60km van Cahors, zult u van de centrale ligging, het prachtige gebied en een uitstekend verblijf kunnen genieten. Parterre: (woonkamer(2-pers. slaapbank, TV, stereo-installatie, tuindeuren), open keuken(fornuis(4 kookplaten), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, stapelbed), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, douche, wastafel, toilet), badkamer(bad met douche, wastafel), badkamer(douche, wastafel, toilet), toilet(toilet)) 2x paardenstalling(op hetzelfde terrein), wasdroger(gedeeld met andere gasten), wasmachine(gedeeld met andere gasten), feesten, recepties(125 m2), verwarming(elektrisch), terras(overdekt), tuin(gedeeld met andere gasten), tuinmeubilair, parking, trampoline, vijver, zwembad(gedeeld met andere gasten, verwarmd), 2x zwembad(inclusief deel voor peuters (diepte < 50cm)), 2x tennisbaan, jeu de boules baan, speeltoestellen, 2x tafeltennistafel, biljart, fitnesstoestellen

Résidence de l'Aquaresort

Résidence de l'Aquaresort
€257.00

Vakantiepark Aquaresort biedt appartementen voor 4 (FR-47600-01), 6 (FR-47600-02) en 8 (FR-47600-04) aan, welke gevestigd zijn in 4 kleine gebouwen van 2 verdiepingen. De appartementen beschikken, afhankelijk van de ligging, over een overdekt terras of overdekt balkon. Daarnaast zijn er geschakeldevilla’s, geschikt voor 4 (FR-47600-06), 6 (FR-47600-03) en 8 (FR-47600-05) personen. De villa’s beschikken over een terras met tuinmeubelen. Zowel de appartementen als de villa’s zijn verzorgd en comfortabel ingericht. Woonkamer(2-pers. slaapbank), kitchenette(fornuis(keramisch), combimagnetron, afwasmachine), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(bad of douche, wastafel, toilet), balkon, tuinmeubilair, zwembad(gedeeld met andere gasten)