Deze prachtige, witte villa is een parel in het landschap van het sfeervolle Pujols op slechts een kilometer afstand van de levendige stad Villeneuve-sur-Lot. De villa is smaakvol ingericht met oog voor comfort: woonkamer met zithoek en openslaande deuren naar het terras zodat je tijdens het ontbijtvan het uitzicht kan genieten. Er is genoeg ruimte voor een grotere groep of bijvoorbeeld twee gezinnen. De villa staat op een enorm eigen terrein van circa 2500 m² met veel privacy en een schitterend uitzicht op de beboste omgeving. Er staan meerdere terrassen rondom de woning met een groene tuin op het zuiden. Via de brede, natuurlijke trap kom je bij het privézwembad. Tennisbaan, supermarkt en bakker in Villeneuve-sur-Lot (1 km). In de omgeving van het huis de vestigingssteden Saint-Pastour (15 km), Monclar (18 km) en Laparade (24 km). Recreatiemeren bij Le Temple-sur-Lot (15 km) waar je kan zeilen en surfen. Langs de rivier de Lot is een fietsroute uitgestippeld tot aan Fumel (27 km). Ga een dagje naar attractiepark Walibi in de middeleeuwse stad Agen (29 km) om de kinderen te verwennen. Ook een leuke stad om te winkelen of cultuur te ontdekken. Parterre: (woonkamer(TV(Nederlandse zender(s)), DVD-speler, stereo-installatie), keuken(koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche, toilet), badkamer(douche), badkamer(bad met douche), toilet, toilet, toilet, tuindeuren) wasmachine, verwarming, terras, tuin, tuinmeubilair, parking, zwembad(privé, 10 x 5 m., geopend van Apr t/m 1/2 Okt)
Schitterend gerestaureerde en gerenoveerde boerderij uit de 16e eeuw, met een voor de streek zo karakteristieke duiventoren. Zeer compleet en verzorgd interieur. De woonkamer is licht en ruim met een luie zithoek en een gezellige schouw. Boven een leuke vide met zithoek, boekenkast en spelletjes voor een ouderwets avondje mens-erger-je-nieten. Het vakantiehuis is prachtig vrij gelegen en biedt een panoramisch uitzicht over het licht heuvelachtige landschap. Je beschikt over een groot eigen terrein (6000 m²) met schitterend uitzicht. Grastuin rondom met heerlijk zwembad en terras. Tegen het huis tevens een overdekt terras met BBQ voor de speklapjes! Boodschappen in Astaffort (5 km). Talloze zwemmeren in de nabijheid zoals bij Goulens (4 km) en bij Layrac (8 km). De kinderen doe je een plezier met een bezoek aan Walibi, het waterpretpark bij Agen (17 km). De situering vlakbij de Garonne-rivier (10 km) staat borg voor tal van interessante uitstapjes. Neem de bastide Layrac (8 km), het kasteel van Flamarens (10 km), het middeleeuwse Lectoure (24 km), La Romieu (20 km) en op een half uurtje rijden (32 km) het mooie Nérac met het Château van Henri IV. Parterre: (woonkamer(TV(Internationale zender(s), Geen Nederlandse zender(s)), DVD-speler), keuken(bar, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koelkast), slaapkamer(2-pers. bed, balkon of terras), badkamer(bad of douche), toilet, bijkeuken(wasdroger, wasmachine)) Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed of 2×1 pers. Bedden), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed of 2×1 pers. Bedden, douche, toilet), badkamer(douche, toilet), vide) verwarming(vloerverwarming), terras(overdekt), tuin(privé), tuinmeubilair, BBQ, zwembad(privé, geopend van 1/2 Apr t/m 1/2 Okt)