Products tagged with: lot

Pages:
first pageprev page1 2 3

Port Lalande

Port Lalande
€243.00

De chalets zijn vrijstaand en geschikt voor 6 (FR-47260-03 en FR-47260-04 en FR-4726-05) of 8 personen (FR-47260-02). Het type Garonne (FR-47260-02) is geschikt voor 6 volwassenen en 2 kinderen en het type Aquitaine (FR-47260-03) is geschikt voor 4 volwassenen en 2 kinderen. De inrichting is verzorgd en alle chalets beschikken over een overdekt terras met tuinmeubelen. Woonkamer(2-pers. slaapbank), kitchenette, slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. slaapbank), slaapkamer(stapelbed), badkamer(bad of douche), toilet, airconditioning, zwembad(gedeeld met andere gasten)

Port Lalande

Port Lalande
€250.00

Près de rivière en Aquitaine

Près de rivière en Aquitaine
€497.00

Het huis met een parktuin van 4000 m2 ligt aan de voet van de stad van Duras, aan de rand van de Gironde en de Dordogne, in de vallei Dropt. Kasteel en wijgaarden zijn op korte afstand gelegen. Het betreft een volledig gerestaureerd huis. Antiek meubilair gecombineerd met warme tinten en licht zorgen voor een gastvrije sfeer. In de buurt vindt u een rivier om te vissen en een manege om paard te rijden. Kortom, dit vakantiehuis is een ideale plek om te ontspannen en te genieten van de natuur! Parterre: (woonkamer(TV, kachel), open keuken(magnetron, afwasmachine), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche), toilet, bijkeuken(wasmachine), verwarming(elektrisch), terras(overdekt)) tuin(privé), tuinmeubilair, BBQ, parking, fietsen beschikbaar, kinderbed, kinderstoel

Presbytère de St-Nazaire

Presbytère de St-Nazaire
€683.00

Op dit domein staan twee authentieke, prachtig gerestaureerde Franse woonhuizen: "Au Paradis" en "La Dame Blanche". Volledig omgeven door weelderige tuinen, met aanpalende boomgaard en privézwembad kun je genieten van een onvergetelijke vakantie. "La Dame Blanche" is buiten het hoogseizoen ook apart te huur. "Au Paradis", een elegante Presbiterie in Périgordstijl, dateert uit de 14e eeuw en is een van de oudste huizen in de regio. Met z’n combinatie van steen en houtwerk is het een typisch voorbeeld van de lokale architecturale stijl. Ondanks een grondige renovatie, werden alle originele elementen, eiken balken, natuursteen behouden. Meer nog, ze zijn exact hetzelfde gebleven als toen het huis werd gebouwd. "La Dame Blanche" de nieuwere Presbiterie is genoemd naar de kerkuil die naar verluidt huist in de nok van het dak. La Dame Blanche dateert uit 1769 en werd gebouwd in de traditionele stijl van de Périgord. Het huis werd zorgvuldig en smaakvol gerenoveerd waarbij bijna alle oorspronkelijke elementen werden behouden. In dit huis is er plaats aan tafel voor 12 mensen. Parterre: (woonkamer(TV(digital), CD-speler), eetkamer, keuken(fornuis(4 kookplaten), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, wasmachine), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer met badkamer(2-pers.king size bed, douche, wastafel, toilet, bidet), badkamer(bad of douche, wastafel, toilet, bidet), toilet) Gastenverblijf Parterre: (woonkeuken(fornuis(4 kookplaten), magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, wasdroger, wasmachine), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(bad met douche, wastafel, bidet), badkamer(douche, toilet)) verwarming(elektrisch), terras(privé), tuin(privé), tuinmeubilair, BBQ, BBQ, parking, zwembad(privé, 9 x 5 m., geopend van Jun t/m Sep), fietsen beschikbaar, kinderbed, kinderstoel

€257.00

€290.00

Vakantiepark Aquaresort biedt appartementen voor 4 (FR-47600-01), 6 (FR-47600-02) en 8 (FR-47600-04) aan, welke gevestigd zijn in 4 kleine gebouwen van 2 verdiepingen. De appartementen beschikken, afhankelijk van de ligging, over een overdekt terras of overdekt balkon. Daarnaast zijn er ook geschakelde villa’s, geschikt voor 4 (FR-47600-06), 6 (FR-47600-03) en 8 (FR-47600-05) personen. De villa’s beschikken over een terras met tuinmeubelen. Zowel de appartementen als de villa’s zijn verzorgd en comfortabel ingericht. Woonkamer(2-pers. slaapbank), kitchenette(fornuis(keramisch), combimagnetron, afwasmachine), slaapkamer(2-pers. bed), slaapcabine(stapelbed), badkamer(ligbad, wastafel), toilet, balkon of terras, tuinmeubilair, zwembad(gedeeld met andere gasten)

€330.00

Vakantiepark Aquaresort biedt appartementen voor 4 (FR-47600-01), 6 (FR-47600-02) en 8 (FR-47600-04) aan, welke gevestigd zijn in 4 kleine gebouwen van 2 verdiepingen. De appartementen beschikken, afhankelijk van de ligging, over een overdekt terras of overdekt balkon. Daarnaast zijn er geschakelde villa’s, geschikt voor 4 (FR-47600-06), 6 (FR-47600-03) en 8 (FR-47600-05) personen. De villa’s beschikken over een terras met tuinmeubelen. Zowel de appartementen als de villa’s zijn verzorgd en comfortabel ingericht. Parterre: (woonkamer(2-pers. slaapbank), kitchenette(fornuis(keramisch), combimagnetron, afwasmachine), toilet) Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(bad met douche, wastafel)) terras(overdekt), tuinmeubilair, zwembad(gedeeld met andere gasten)

€316.00

€271.00

Vakantiepark Aquaresort biedt appartementen voor 4 (FR-47600-01 en FR-47600-06) en 6 (FR-47600-02 en FR-47600-04) personen aan, gevestigd in 4 kleine gebouwen van 2 verdiepingen. De types FR-47600-01 en FR-47600-02 zijn op de verdieping gevestigd en beschikken over een balkon, terwijl de types FR-47600-06 en FR-47600-04 zich op de begane grond bevinden en over een terras beschikken. Daarnaast zijn er geschakelde villa’s, geschikt voor 6 (FR-47600-03) en 8 (FR-47600-05) personen. De villa’s beschikken over een terras met tuinmeubelen. Zowel de appartementen als de villa’s zijn verzorgd en comfortabel ingericht. Parterre: (woonkamer(1-pers. onderschuifbed, 1-pers. slaapbank), kitchenette(fornuis(keramisch), combimagnetron, afwasmachine), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(bad of douche, wastafel, toilet)) terras, tuinmeubilair, zwembad(gedeeld met andere gasten)

Résidence du Lac

Résidence du Lac
€340.00

Gelegen op een uitgestrekt, landschappelijk park, aan de rand van een meer, een vakantiepark in een exclusieve en groene omgeving. Het park is onderverdeeld in huizen en appartementen en is geïnspireerd op de regionale traditie van de "bastides": getrapte daken met halfronde pannen, kiezelkleurige gevels met dakspanten, externe bogen en trappen. Voor de welverdiende ontspanning is er een verwarmd zwembad voorzien van een zonneweide met parasols en ligstoelen, de kleintjes kunnen genieten van een poedelbad met speeltuin. De huizen zijn met zorg ingericht en zijn van alle praktische benodigdheden voorzien voor een zorgeloze vakantie. Vanuit dit knusse onderkomen kunt u vele tochten maken in de regio: bastides, kastelen, middeleeuwse dorpjes, boottochtjes op de Lot Eigen vervoer is hier noodzakelijk. Alle winkels in Monflanquin op 600m. Parterre: (woonkamer(1-pers. onderschuifbed, 2x 1-pers. slaapbank, TV), open keuken(afwasmachine, tuinmeubilair), toilet) Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(ligbad, wastafel)) balkon of terras, tuin(gedeeld met andere gasten), parking, zwembad(gedeeld met andere gasten)

Vakantiehuis Côte Atlantique

Vakantiehuis Côte Atlantique
€2,602.00

Deze prachtige, tot moderne loft gerestaureerde, oude schuur heeft een sfeervolle goed onderhouden omheinde tuin met onder andere een gazon, twee landelijk gedecoreerde terrassen, waarvan er één op een soort overdekte binnenplaats ligt en het andere aan het zwembad. Op beide terrassen zijn een houten eettafel met stoelen aanwezig. Je hebt de beschikking over het fraaie, verwarmbare privézwembad (10 x 5 m). Tevens is er voldoende gietijzeren tuinmeubilair met kussens en een barbecue aanwezig. Voor de kinderen is er veel speelruimte. Bij de renovatie van deze landelijk gelegen loft zijn de oorspronkelijke elementen zoals de authentieke stenen muren en balkenstructuur behouden gebleven. Deze geven een prachtig contrast met de moderne decoratie. De loft bevindt zich in een prachtige natuur tussen de weilanden en bossen. In de buurt liggen verschillende pittoreske middeleeuwse dorpjes. Voor de golfliefhebbers ligt er op 1,2 km afstand van het landhuis de prachtige 18 holes golfbaan. De grotere steden Agen op 20 km,(met een waterpark) en Villeneuve-Sur-Lot op 10 km zijn zeker een bezoekje waard. Tevens vind je in de omgeving de bekende wijnstreken zoals Bergerac, Cahors en Bordeaux. Parterre: (keuken(oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV, open haard, DVD-speler), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche, 2x wastafel), toilet, bijkeuken(wasdroger, wasmachine)) Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed), badkamer(douche, 2x wastafel, toilet)) terras, tuin(omheind), BBQ, zwembad(privé, 10 x 5 m.)

Villa – MONCAUT

Villa - MONCAUT
€852.00

In deze geweldige villa voel je je haast koning te rijk! Je verblijft op een privéterrein van 13 hectare met een prachtig uitzicht over het panoramische, glooiende landschap. De vakantiewoning is bijzonder stijlvol en verzorgd ingericht. Kijk eens naar de koninklijke open haard in de grote eetkamer! De balkenplafonds en kroonluchters dragen ook bij aan de karakteristieke sfeer van het huis. Bij de mooie villa hoort een grote grastuin met lavendel, bloemen en plekjes in de schaduw. Picknicken in eigen bos, tafeltennissen en badminton spelen of van de zon genieten bij het prachtige privézwembad. Natuurlijk is er het terras met BBQ om de dag af te sluiten. Dit alles met een uniek uitzicht over de Franse groene velden. Dagelijkse boodschappen in Sainte-Colombe (3 km). Bakker, restaurant en grote supermarkt in Roquefort (10 km). De gezellige stad Agen is vlakbij (15 km) en erg geschikt om lekker te winkelen of een museum te bezoeken. Het middeleeuwse Nérac (15 km) met zijn charme oude huizen, de rivier de Baïse en de gotische brug zijn zeker een kijk waard. Paardrijden, kanovaren, een klimparcours door de bomen of paintballen in het bos in Barbaste (20 km). Parterre: (woonkamer(TV, DVD-speler, stereo-installatie), woonkeuken(open haard, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed), toilet, bijkeuken(koel-/vriescombinatie), tuindeuren) Op de 1e etage: (slaapkamer(3x 1-pers. bed), slaapkamer met badkamer(bad met douche, toilet), slaapkamer met badkamer(douche, toilet), badkamer(bad of douche, toilet)) hal, wasdroger, wasmachine, verwarming, terras, tuin, tuinmeubilair, BBQ, zwembad(privé, 10 x 5 m., geopend van 1/2 Apr t/m 1/2 Okt), tafeltennistafel, kinderbed

Villa – VILLENEUVE-SUR-LOT

Villa - VILLENEUVE-SUR-LOT
€548.00

Deze prachtige, witte villa is een parel in het landschap van het sfeervolle Pujols op slechts een kilometer afstand van de levendige stad Villeneuve-sur-Lot. De villa is smaakvol ingericht met oog voor comfort: woonkamer met zithoek en openslaande deuren naar het terras zodat je tijdens het ontbijt van het uitzicht kan genieten. Er is genoeg ruimte voor een grotere groep of bijvoorbeeld twee gezinnen. De villa staat op een enorm eigen terrein van circa 2500 m² met veel privacy en een schitterend uitzicht op de beboste omgeving. Er staan meerdere terrassen rondom de woning met een groene tuin op het zuiden. Via de brede, natuurlijke trap kom je bij het privézwembad. Tennisbaan, supermarkt en bakker in Villeneuve-sur-Lot (1 km). In de omgeving van het huis de vestigingssteden Saint-Pastour (15 km), Monclar (18 km) en Laparade (24 km). Recreatiemeren bij Le Temple-sur-Lot (15 km) waar je kan zeilen en surfen. Langs de rivier de Lot is een fietsroute uitgestippeld tot aan Fumel (27 km). Ga een dagje naar attractiepark Walibi in de middeleeuwse stad Agen (29 km) om de kinderen te verwennen. Ook een leuke stad om te winkelen of cultuur te ontdekken.

Villa – VILLENEUVE-SUR-LOT

Villa - VILLENEUVE-SUR-LOT
€548.00

Deze prachtige, witte villa is een parel in het landschap van het sfeervolle Pujols op slechts een kilometer afstand van de levendige stad Villeneuve-sur-Lot. De villa is smaakvol ingericht met oog voor comfort: woonkamer met zithoek en openslaande deuren naar het terras zodat je tijdens het ontbijtvan het uitzicht kan genieten. Er is genoeg ruimte voor een grotere groep of bijvoorbeeld twee gezinnen. De villa staat op een enorm eigen terrein van circa 2500 m² met veel privacy en een schitterend uitzicht op de beboste omgeving. Er staan meerdere terrassen rondom de woning met een groene tuin op het zuiden. Via de brede, natuurlijke trap kom je bij het privézwembad. Tennisbaan, supermarkt en bakker in Villeneuve-sur-Lot (1 km). In de omgeving van het huis de vestigingssteden Saint-Pastour (15 km), Monclar (18 km) en Laparade (24 km). Recreatiemeren bij Le Temple-sur-Lot (15 km) waar je kan zeilen en surfen. Langs de rivier de Lot is een fietsroute uitgestippeld tot aan Fumel (27 km). Ga een dagje naar attractiepark Walibi in de middeleeuwse stad Agen (29 km) om de kinderen te verwennen. Ook een leuke stad om te winkelen of cultuur te ontdekken. Parterre: (woonkamer(TV(Nederlandse zender(s)), DVD-speler, stereo-installatie), keuken(koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche, toilet), badkamer(douche), badkamer(bad met douche), toilet, toilet, toilet, tuindeuren) wasmachine, verwarming, terras, tuin, tuinmeubilair, parking, zwembad(privé, 10 x 5 m., geopend van Apr t/m 1/2 Okt)

Pages:
first pageprev page1 2 3