Aster
Korte Beschrijving
Op 300 m loopafstand van het mooie Noordzeestrand van Zeeuws-Vlaanderen gelegen, op een goed verzorgd bungalowpark, comfortabel ingericht boven-appartement (50 m2). Ruim balkon met zitje, prive parkeerplaats. Behalve zee en strand biedt dit park faciliteiten (tegen betaling) zoals o.a. een tennisbaan, restaurant, winkels, kinderspeeltuin en fietsverhuur. Op 1 km afstand, Napoleon Hoeve met prachtig overdekt [...]
Op 300 m loopafstand van het mooie Noordzeestrand van Zeeuws-Vlaanderen gelegen, op een goed verzorgd bungalowpark, comfortabel ingericht boven-appartement (50 m2). Ruim balkon met zitje, prive parkeerplaats. Behalve zee en strand biedt dit park faciliteiten (tegen betaling) zoals o.a. een tennisbaan, restaurant, winkels, kinderspeeltuin en fietsverhuur. Op 1 km afstand, Napoleon Hoeve met prachtig overdekt zwembad en op 5 km een 18-holes golfbaan. In Oostburg (10km) vindt u tevens een Markt, restaurants en winkels. Er is een WIFI-netwerk voor draadloos internet in het appartement beschikbaar voor gebruik van eigen laptop. Prepaid kaarten zijn te koop via de receptie van reisbureau De Jong op het park voor 5 euro voor 60 minuten internettoegang.
| Afbeelding | Titel | Prijs |
€139,00 Naar de aanbieder |
€150,00 Naar de aanbieder |
€168,00 Naar de aanbieder |
€174,00 Naar de aanbieder |
€193,00 Naar de aanbieder |
€260,00 Naar de aanbieder |
€1.199,00 Naar de aanbieder |
Vergelijkbare Aanbiedingen
Vanaf €343,00
InformatieForno
Dit rustieke huis met vier appartementen is in 1800 gebouwd en werd gebruikt als een herberg door mensen die op weg waren naar het ziekenhuis in Siena..Informatie
Vanaf €343,00
Vanaf €1.055,00
InformatieBorgo Michela Teatro
Maak kennis met deze fraaie woning (op de eerste verdieping), onderdeel van een met zorg gerestaureerde borgo. Vanuit de woonkamer open je de deuren r..Informatie
Vanaf €1.055,00
Vanaf €312,00
InformatieMoarhansl
Op een heerlijke, rustige plek aan de rand van het bos bevindt zich dit in 2007 geheel gerenoveerde vakantiehuis. Op deze plek is het zelfs zo rustig ..Informatie
Vanaf €312,00
Vanaf €529,00
InformatieCrocetta Due
Deze vakantiewoning bevindt zich in een vrijstaande villa waarin totaal 2 appartementen zijn ondergebracht. Het bevindt zich in de grootste vallei van..Informatie
Vanaf €529,00
Vanaf €370,00
InformatieOliveto
Het leuke appartement Oliveto maakt deel uit van een rustieke en typische agriturismo met 20 hectare grond. De agriturismo produceert olijfolie en ver..Informatie
Vanaf €370,00
Vanaf €542,00
InformatieLeccio
Deze boerderij ligt op het Umbrische platteland en biedt haar gasten onvergetelijk ontspannen momenten. U kunt heerlijk relaxen in het zwembad, geniet..Informatie
Vanaf €542,00
Vanaf €373,00
InformatieShip Amsterdam
Logeer op een binnenvaartschip uit 1901 midden in het centrum van Amsterdam! Vroeger heeft dit schip goederen vervoerd over de rivieren en kanalen van..Informatie
Vanaf €373,00
Vanaf €433,00
InformatieCenter Parcs Vossemeren
Alle vrijstaande accommodaties op Center Parcs Vossemeren, zijn verspreid gelegen over het park. Er zijn verschillende comfortniveau's. Het Comfort ty..Informatie
Vanaf €433,00