Aster

Aster

Korte Beschrijving

Op 300 m loopafstand van het mooie Noordzeestrand van Zeeuws-Vlaanderen gelegen, op een goed verzorgd bungalowpark, comfortabel ingericht boven-appartement (50 m2). Ruim balkon met zitje, prive parkeerplaats. Behalve zee en strand biedt dit park faciliteiten (tegen betaling) zoals o.a. een tennisbaan, restaurant, winkels, kinderspeeltuin en fietsverhuur. Op 1 km afstand, Napoleon Hoeve met prachtig overdekt [...]

Op 300 m loopafstand van het mooie Noordzeestrand van Zeeuws-Vlaanderen gelegen, op een goed verzorgd bungalowpark, comfortabel ingericht boven-appartement (50 m2). Ruim balkon met zitje, prive parkeerplaats. Behalve zee en strand biedt dit park faciliteiten (tegen betaling) zoals o.a. een tennisbaan, restaurant, winkels, kinderspeeltuin en fietsverhuur. Op 1 km afstand, Napoleon Hoeve met prachtig overdekt zwembad en op 5 km een 18-holes golfbaan. In Oostburg (10km) vindt u tevens een Markt, restaurants en winkels. Er is een WIFI-netwerk voor draadloos internet in het appartement beschikbaar voor gebruik van eigen laptop. Prepaid kaarten zijn te koop via de receptie van reisbureau De Jong op het park voor 5 euro voor 60 minuten internettoegang.

Plaats een Reactie

3 + vier =

Afbeelding Titel
Prijs
Apartamentos Monasterio de San Antonio 3

€139,00

Naar de aanbieder
Apartamentos Monasterio de San Antonio 1

€150,00

Naar de aanbieder
Apartamentos Monasterio de San Antonio 7

€168,00

Naar de aanbieder
Apartamentos Monasterio de San Antonio 2

€174,00

Naar de aanbieder
Apartamentos Monasterio de San Antonio 4

€193,00

Naar de aanbieder
Aster
Aster

€260,00

Naar de aanbieder
Residentie Gaasterland
Residentie Gaasterland

€1.199,00

Naar de aanbieder

  Vergelijkbare Aanbiedingen

  • Vanaf  €343,00

    Informatie
    Forno

    Forno

    Toscane

    Dit rustieke huis met vier appartementen is in 1800 gebouwd en werd gebruikt als een herberg door mensen die op weg waren naar het ziekenhuis in Siena..Informatie

    Vanaf  €343,00

  • Vanaf  €1.055,00

    Informatie
    Borgo Michela Teatro

    Borgo Michela Teatro

    Toscane

    Maak kennis met deze fraaie woning (op de eerste verdieping), onderdeel van een met zorg gerestaureerde borgo. Vanuit de woonkamer open je de deuren r..Informatie

    Vanaf  €1.055,00

  • Vanaf  €312,00

    Informatie
    Moarhansl

    Moarhansl

    Steiermark

    Op een heerlijke, rustige plek aan de rand van het bos bevindt zich dit in 2007 geheel gerenoveerde vakantiehuis. Op deze plek is het zelfs zo rustig ..Informatie

    Vanaf  €312,00

  • Vanaf  €529,00

    Informatie
    Crocetta Due

    Crocetta Due

    Ligurië

    Deze vakantiewoning bevindt zich in een vrijstaande villa waarin totaal 2 appartementen zijn ondergebracht. Het bevindt zich in de grootste vallei van..Informatie

    Vanaf  €529,00

  • Vanaf  €370,00

    Informatie
    Oliveto

    Oliveto

    Umbrië

    Het leuke appartement Oliveto maakt deel uit van een rustieke en typische agriturismo met 20 hectare grond. De agriturismo produceert olijfolie en ver..Informatie

    Vanaf  €370,00

  • Vanaf  €542,00

    Informatie
    Leccio

    Leccio

    Umbrië

    Deze boerderij ligt op het Umbrische platteland en biedt haar gasten onvergetelijk ontspannen momenten. U kunt heerlijk relaxen in het zwembad, geniet..Informatie

    Vanaf  €542,00

  • Vanaf  €373,00

    Informatie
    Ship Amsterdam

    Ship Amsterdam

    Noord Holland

    Logeer op een binnenvaartschip uit 1901 midden in het centrum van Amsterdam! Vroeger heeft dit schip goederen vervoerd over de rivieren en kanalen van..Informatie

    Vanaf  €373,00

  • Vanaf  €433,00

    Informatie
    Center Parcs Vossemeren

    Center Parcs Vossemeren

    Limburg

    Alle vrijstaande accommodaties op Center Parcs Vossemeren, zijn verspreid gelegen over het park. Er zijn verschillende comfortniveau's. Het Comfort ty..Informatie

    Vanaf  €433,00