Aster
Korte Beschrijving
Op 300 m loopafstand van het mooie Noordzeestrand van Zeeuws-Vlaanderen gelegen, op een goed verzorgd bungalowpark, comfortabel ingericht boven-appartement (50 m2). Ruim balkon met zitje, prive parkeerplaats. Behalve zee en strand biedt dit park faciliteiten (tegen betaling) zoals o.a. een tennisbaan, restaurant, winkels, kinderspeeltuin en fietsverhuur. Op 1 km afstand, Napoleon Hoeve met prachtig overdekt [...]
Op 300 m loopafstand van het mooie Noordzeestrand van Zeeuws-Vlaanderen gelegen, op een goed verzorgd bungalowpark, comfortabel ingericht boven-appartement (50 m2). Ruim balkon met zitje, prive parkeerplaats. Behalve zee en strand biedt dit park faciliteiten (tegen betaling) zoals o.a. een tennisbaan, restaurant, winkels, kinderspeeltuin en fietsverhuur. Op 1 km afstand, Napoleon Hoeve met prachtig overdekt zwembad en op 5 km een 18-holes golfbaan. In Oostburg (10km) vindt u tevens een Markt, restaurants en winkels. Er is een WIFI-netwerk voor draadloos internet in het appartement beschikbaar voor gebruik van eigen laptop. Prepaid kaarten zijn te koop via de receptie van reisbureau De Jong op het park voor 5 euro voor 60 minuten internettoegang.
| Afbeelding | Titel | Prijs |
€139,00 Naar de aanbieder |
€150,00 Naar de aanbieder |
€168,00 Naar de aanbieder |
€174,00 Naar de aanbieder |
€193,00 Naar de aanbieder |
€260,00 Naar de aanbieder |
€1.199,00 Naar de aanbieder |
Vergelijkbare Aanbiedingen
Vanaf €236,36
InformatieCamping Parco delle Piscine
Camping Parco delle Piscina is een prachtige, ruim opgezette camping naast het middeleeuwse stadje Sarteano in Toscane. Ontdek vanuit hier de prachtig..Informatie
Vanaf €236,36
Vanaf €640,00
InformatieVeerse Meer
Begane grond: vier slaapkamers met elk twee eenpersoons boxspringbedden. Twee badkamers waarvan één met (lig)bad en één met douche(cabine). Apart ..Informatie
Vanaf €640,00
Vanaf €2.299,00
InformatieCasa Levante
Casa Levante is een comfortabel vakantiehuis met privézwembad. Het vakantiehuis bevindt zich in het dorpje Almáchar in de Axarquía en ligt in de va..Informatie
Vanaf €2.299,00
Vanaf €260,00
InformatieLe Domaine de L’Océan
Keurig verzorgde appartementen op een vakantiepark. Alle appartementen hebben een eigen terras en de appartementen zijn gescheiden door een voetpad. O..Informatie
Vanaf €260,00
Vanaf €444,00
InformatieCasa Happinez
Casa Happinez is een heerlijk 6-persoons vakantiehuis met een privé zwembad, diverse terrassen, mooie veranda en een Weber-BBQ waar je heerlijk in al..Informatie
Vanaf €444,00
Vanaf €641,00
InformatieCasetta
Deze agritoerisme ligt in het hart van het natuurpark Cilento en de Diano vallei, in de heuvels op 2 km afstand van zee. De agritoerisme ligt tussen d..Informatie
Vanaf €641,00
Vanaf €239,00
InformatieTy Magor
In de rust en ruimte van een heuvelachtig, landelijk gebied, op 3km van een zwemmeer vind je dit gerenoveerde, geschakelde vakantiehuis (80m2). Het is..Informatie
Vanaf €239,00
Vanaf €585,50
InformatieCasa Lola y Juan, Huespedes
Oud, groot, mooi finca "Casa Lola y Juan, Huespedes", bouwjaar 1930 uit de 19e eeuw, gerenoveerd in 2000, omgeven door velden. Huisraad: massage, sola..Informatie
Vanaf €585,50