Aster
Korte Beschrijving
Op 300 m loopafstand van het mooie Noordzeestrand van Zeeuws-Vlaanderen gelegen, op een goed verzorgd bungalowpark, comfortabel ingericht boven-appartement (50 m2). Ruim balkon met zitje, prive parkeerplaats. Behalve zee en strand biedt dit park faciliteiten (tegen betaling) zoals o.a. een tennisbaan, restaurant, winkels, kinderspeeltuin en fietsverhuur. Op 1 km afstand, Napoleon Hoeve met prachtig overdekt [...]
Op 300 m loopafstand van het mooie Noordzeestrand van Zeeuws-Vlaanderen gelegen, op een goed verzorgd bungalowpark, comfortabel ingericht boven-appartement (50 m2). Ruim balkon met zitje, prive parkeerplaats. Behalve zee en strand biedt dit park faciliteiten (tegen betaling) zoals o.a. een tennisbaan, restaurant, winkels, kinderspeeltuin en fietsverhuur. Op 1 km afstand, Napoleon Hoeve met prachtig overdekt zwembad en op 5 km een 18-holes golfbaan. In Oostburg (10km) vindt u tevens een Markt, restaurants en winkels. Er is een WIFI-netwerk voor draadloos internet in het appartement beschikbaar voor gebruik van eigen laptop. Prepaid kaarten zijn te koop via de receptie van reisbureau De Jong op het park voor 5 euro voor 60 minuten internettoegang.
Afbeelding | Titel | Prijs |
€139,00 Naar de aanbieder |
€150,00 Naar de aanbieder |
€168,00 Naar de aanbieder |
€174,00 Naar de aanbieder |
€193,00 Naar de aanbieder |
€260,00 Naar de aanbieder |
€1.199,00 Naar de aanbieder |
Vergelijkbare Aanbiedingen
Vanaf €564,00
InformatieResort Bramberg type 3
Ben je op zoek naar de vrijheid en ruimte van een luxe appartement, gecombineerd met de faciliteiten en de luxe van een 4 sterren hotel met o.a. een z..Informatie
Vanaf €564,00
Vanaf €310,00
InformatieSterreke
Kom genieten van deze prachtige vakantiewoning op 500 meter van het strand. De woning is modern en comfortabel ingericht. Vanuit de woning wandel je z..Informatie
Vanaf €310,00
Vanaf €451,00
InformatieParmenides
Parmenides bevindt zich in een vakantievilla op een terrein van 5000 m2 met olijfbomen, rijke vegetatie en weelderige weilanden, in Ascea Marina, in h..Informatie
Vanaf €451,00
Vanaf €622,50
InformatieCASA JUAN
Moderne, mooi, comfortabel huis in een rij "CASA JUAN", bouwjaar 2005, omgeven door bomen. Huisraad: bubbelbad, wasmachine (voor alleengebruik). Parke..Informatie
Vanaf €622,50
Vanaf €445,00
InformatieType CAL10A
Die luxuriöse Ferienvilla CAL10A besticht durch eine einmalige Lage in einem Ferienpark an der zeeländischen Küste, in der Nähe des lebhaften Bade..Informatie
Vanaf €445,00
Vanaf €195,00
InformatieAquadelta
Woonlaag 1: woonkamer met sfeervol meubilair en balkon. Aparte keuken met magnetron en vaatwasser. Badkamer met ligbad/douche, wastafel en toilet. Woo..Informatie
Vanaf €195,00
Vanaf €697,00
InformatiePanoramablick Maria Alm
Een uitzicht als op een ansichtkaart over het mooie Maria Alm, dat je in deze in 2011 gebouwde moderne vakantiewoning. Het huis ligt tegen een helling..Informatie
Vanaf €697,00
Vanaf €742,00
InformatieCity Boulogne
Studette voor 2 personen, uitstekend toegerust en met zorg ingericht..Informatie
Vanaf €742,00